WeHemo Výživa bohatá na železo, kyselinu listovou, vitamíny, minerály a aminokyseliny

Obsahuje vitamíny, minerály a polyfenoly důležité pro podporu metabolismu. Pro zdravý růst a vývoj. Výživa bohatá na železo, kyselinu listovou, vitamíny, minerály a aminokyseliny.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 266
Značka: WePharm
649 Kč 564 Kč bez DPH
Kategorie: Psi
WeHemo
Akce

ScreenMaster-22-10-18-09-22-45

WeHemo je výživový doplněk pro psy a kočky bohatý na vitamíny a minerály důležité pro metabolizmus a tvorbu krvinek. Vhodné také pro podporu zdravého růstu a vývoje společenských zvířat.

Balení: 30 ml - lahvička s kapátkem a stříkačkou

Určeno propsy a kočkyWeHemo-složení

Výživa bohatá na železo, kyselinu listovou, vitamíny, minerály a aminokyseliny, je klíčová pro boj s anémií a snížení jejího dopadu.

 

 

ScreenMaster-22-10-18-09-23-09

ŽELEZO GLYCINÁT
WeHemo® obsahuje železo ve formě glycinátu, což je neiontová složka zajišťující vyšší biologickou dostupnost (nízká toxicita, vysoká tolerance, žádná interakce se souběžně podávanými medikamenty a stravou)

KOMPLEX VITAMÍNU B
B vitamíny jsou esenciální pro správnou stravu, avšak při jejich deficitu (např. z důvodu anorexie či polyurie). Konkrétně nedostatek vitaminu B12 je spojován s anémií vyplývající z poruchy metabolismu folátů.

DRASLÍK
Hypokalemie často nastává u společenských zvířat, u kterých je identifikována elektrolytová porucha během chronických renálních chorob. Nedostatek draslíku se může projevovat letargií, anorexií a slabostí.


ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY
WeHemo® obsahuje kombinaci esenciálních aminokyselin důležitých pro tvorbu buněk a jejich metabolismus. Obsahují také kyselinu listovou, vitamíny C a K a další složky klíčové pro tvorbu, vývoj a metabolismus krevních buněk.

BUNĚČNÉ CHRÁNIČE
Propolis a bioflavonoidy jsou spojovány s efektem ochrany buněk, snižují oxidační poškození a křehkost membrány, přičemž přispívají k lepšímu metabolismu minerálů, zejména železa.