WeHemo 30 ml nutraceutikum pro podporu při anémi

Kód: 266
Novinka
Značka: WePharm
649 Kč 564 Kč bez DPH
Skladem

Nutraceutikum pro zlepšení výživového statusu malých zvířat. Obsahuje vitamíny, minerály a polyfenoly důležité pro podporu metabolismu a tvorby krevních buněk. Vhodné pro zdravý růst a vývoj společenských zvířat. Výživa bohatá na železo, kyselinu listovou, vitamíny, minerály a aminokyseliny je klíčová pro boj s anémií a snížení jejího dopadu. Anémie je častý klinický stav, který je způsoben sníženým počtem červených krvinek či hemoglobinu v krvi, čímž se snižuje schopnost krve zásobovat tkáně kyslíkem. Přibližně dvě třetiny železa potřebného pro tvorbu hemoglobinu jsou získávány z poničených či starých červených krvinek, zatímco zbylá jedna třetina je získávána ze stravy. Pro správnou tvorbu, fungování a ochranu krvinek je však třeba I dalších důležitých látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ScreenMaster-22-10-18-09-22-45

WeHemo je výživový doplněk pro psy a kočky bohatý na vitamíny a minerály důležité pro metabolizmus a tvorbu krvinek. Vhodné také pro podporu zdravého růstu a vývoje společenských zvířat.

Balení: 30 ml - lahvička s kapátkem a stříkačkou

Určeno propsy a kočkyWeHemo-složení

Výživa bohatá na železo, kyselinu listovou, vitamíny, minerály a aminokyseliny, je klíčová pro boj s anémií a snížení jejího dopadu.


Anémie je častý klinický stav, který je způsoben snížením počtu červených krvinek či hemoglobinu v krvi, čímž se snižuje schopnost krve zásobovat tkáně kyslíkem.

Přibližně dvě třetiny železa potřebného pro tvorbu hemoglobinu jsou získávány z poničených či starých červených krvinek, zatímco zbylá jedna třetina je získávána ze stravy. Pro správnou tvorbu, fungování a ochranu krvinek je však třeba i dalších důležitých látek.

Nejčastější-druhy-anémie

Nutraceutikum pro podporu při anémii

ScreenMaster-22-10-18-09-23-09

ŽELEZO GLYCINÁT
WeHemo® obsahuje železo ve formě glycinátu, což je neiontová složka zajišťující vyšší biologickou dostupnost (nízká toxicita, vysoká tolerance, žádná interakce se souběžně podávanými medikamenty a stravou)

KOMPLEX VITAMÍNU B
B vitamíny jsou esenciální pro správnou stravu, avšak při jejich deficitu (např. z důvodu anorexie či polyurie). Konkrétně nedostatek vitaminu B12 je spojován s anémií vyplývající z poruchy metabolismu folátů.

DRASLÍK
Hypokalemie často nastává u společenských zvířat, u kterých je identifikována elektrolytová porucha během chronických renálních chorob. Nedostatek draslíku se může projevovat letargií, anorexií a slabostí.


ESENCIÁLNÍ AMINOKYSELINY
WeHemo® obsahuje kombinaci esenciálních aminokyselin důležitých pro tvorbu buněk a jejich metabolismus. Obsahují také kyselinu listovou, vitamíny C a K a další složky klíčové pro tvorbu, vývoj a metabolismus krevních buněk.

BUNĚČNÉ CHRÁNIČE
Propolis a bioflavonoidy jsou spojovány s efektem ochrany buněk, snižují oxidační poškození a křehkost membrány, přičemž přispívají k lepšímu metabolismu minerálů, zejména železa.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz