WePatic Účinná ochrana při jaterních problémech

Kód: 269/30 269/31 Zvolte variantu
849 Kč 1 880 Kč od 849 Kč 738 Kč bez DPH 1 635 Kč bez DPH od 738 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pro zlepšení a podporu výživy jater a jaterních funkcí v případě chronického selhání jater. Obsahuje klíčovou kombinaci antioxidantů a protektorů, minimalizuje dopady sekundárních změn při agresi a jaterních problémech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ScreenMaster-22-10-18-09-20-34_2

Pro zlepšení a podporu výživy jater a jaterních funkcí v případě chronického selhání jater. Obsahuje klíčovou kombinaci antioxidantů a protektorů, minimalizuje dopady sekundárních změn při agresi a jaterních problémech.

Obsahuje SAMe (S-adenosyl-L-methionine), Siliphos (Silybin + phosphatidylcholine complex), Vitamin C, Vitamin E, Zinek, Selen.

 

Balení: 30 tablet pro malé plemeno a kočky nebo střední a velké plemeno

Určeno propsy a kočky

wePatic

Játra jsou univerzální orgán a mají mnoho funkcí, například metabolismus sacharidů, lipidů, aminokyselin, proteinů a mnoho dalších funkcí (termoregulace, rezervoár krve, glycogenu, kovů, vitamínů. Dále mají vylučovací funkci (steroidní hormony, bilirubin), sekreční funkci (žluč), syntetické funkce, detoxikační funkce a další.

Játra jsou předmětem četných ataků, jako jsou  virové a bakteriální procesy nebo procesy metabolické, zánětlivé, toxické a dědičné.

Navzdory jejich vysoké regenerační schopnosti mohou těžké agrese a chronické nebo opakující se procesy vést k fibróze a následné nefunkčnosti jater.

Vysoká schopnost regenerace jater a jejich reakčnost způsobuje pozdní projevy příznaků onemocnění, kdy je míra poškození jater už vysoká.

 

 

Játra

WePatic ® obsahuje klíčovou kombinaci antioxidantů a protektorů,  minimalizuje dopady sekundárních změn při agresi a jaterních problémech.

Exponované buňky produkují reaktivní formy kyslíku nebo-li kyslíkové radikály (ROS). Tyto ROS jsou molekuly kyslíku, které ztratily elektron a zkouší ho získat ze sousedních molekul, což způsobuje poškození na úrovni membrány, kolagenu, enzymatických procesů a syntézy bílkovin, což vede ke změnám a mutacím DNA.

Téměř u všech příčin jaterních fibrogenezí je ROS. V určitých situacích se produkce těchto volných radikálů zvyšuje a zahajuje se proces oxidačního stresu. Expozice toxických látek, infekčních agentů, a dokonce i dlouhodobý kontakt se žlučovými kyselinami při cholestáze, jsou běžnými příčinami pro zvýšení produkce ROS.

ScreenMaster-22-10-18-09-20-44

SAMe (S-ADENOSYL-L-METHIONINE)

Působí jako prekurzor thiolové molekuly (thiol - sírový analog alkoholů) a zvyšuje koncentraci glutathione, což je rozhodující při glutathione-peroxydázové činnosti a obraně proti ROS. WePatic ® používá gastroenterický potah pro vyšší biologickou vstřebatelnost.

VITAMIN E

Hraje důležitou roli v ochraně proti ROS. Je to nejdůležitější vitamín rozpustný v tucích v ochranném komplexu spolu s glutathionem a vitamínem C. Jeho kombinace se selenem pomáhá předcházet peroxydáze v buněčných membránách, chrání před žlučovými kyselinami při cholestáze.

VITAMIN C

Jedná se o vitamín rozpustný ve vodě, který působí v játrech hlavně jako antioxidant, takže ROS jsou inertní.

SILIPHOS (SILYBIN + PHOSPHATIDYLCHOLIN COMPLEX)

Je zdrojem Silibinu (hlavní složka silimarinu – extrakt ze semen ostropestřce mariánského), je vysoce aktivní a biologicky dostupný pro inhibiční účinek na volné radikály a antihepatotoxicitu, pomáhá udržovat škodlivé látky na buněčné úrovni. Bylo zjištěno, že kombinace silibininu s fosfatidylcholinem zvyšuje desetinásobně biologickou dostupnost silibininu. Zlepšuje hladinu jaterních enzymů. Stimuluje tvorbu nových jaterních buněk, jejich přežití a histologii. Zvyšuje syntézu bílkovin. Inhibuje syntézu zánětlivých leukotrienů, redukuje zánět a fibrózu.

ZINEK

Rozsáhlý hepatoprotektivní účinek. Zabraňuje tvorbě volných kyslíkových radikálů a chrání sulfhydrylové skupiny před oxidací. Funguje jako chelát mědi, pomáhá redukovat fibrózu. Inhibice lipidové peroxidace funguje jako stabilizátor buněčných membrán.

SELEN

Selen je základním prvkem a kofaktorem pro glutathione peroxydázu, enzym potřebný ke snížení škodlivých účinků způsobených volnými kyslíkovými radikály. Má také vliv na snížení IL-6 transkripci a expresi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.