100 Kč na první nákup, slevový kód: ODMENAJEVASE

WeNzyme 50 g Komplexní podpora funkce slinivky břišní

Kód: 260
1 hodnocení
Značka: WePharm
ZdarmaZdarma
WeNzyme
1 989 Kč 1 730 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Přípravek, který obsahuje enterosolventně potažné pankreatické enzymy pro nutriční podporu při exokrinní pankreatické insuficienci. WeNzyme® je ve formě ochucených mikrogranulek, které se nasypávají na jídlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ScreenMaster-22-10-18-09-19-13

Přípravek, který obsahuje enterosolventně potažné pankreatické enzymy pro nutriční podporu při exokrinní pankreatické insuficienci. WeNzyme® je ve formě ochucených mikrogranulek, které se nasypávají na jídlo.

Obsahuje: Pankreatické enzymy v nejvyšší koncentraci: Lipáza, Amyláza a Proteáza, Probiotikum Enterococcus faecium, Nezbytné látky pro vstřebání enzymů - Kyselina listová a Vitamín B12.

 

Balení: Dóza 50 g s malou odměrkou (Chutné granulky ochucené kuřecím masem)

Určeno pro psy a kočky
Složení-WeNzyme

Exokrinní pankreatická insuficience (EPI) je neschopnost pankreatických acinárních buněk vytvářet 3 enzymy, které jsou nezbytné pro správné trávení potravy – amyláza, lipáza a proteáza.

EPI má vysokou incidenci u německého ovčáka. EPI může být buď primární (PAA – pankreatická acinární atrofie, hypoplasie slinivky) nebo sekundární. Sekundární chronická pankreatitida je onemocnění, kde je funkční tkáň nahrazena vazivovou tkání (non-sekrece). Nejběžnější sekundární příčinou je EPI jako následek chronické pankreatitidy. Chronická pankreatitida je nejčastější příčinou EPI u koček. Existují také situace, kdy je EPI spojená se závažnou proteinovou podvýživou.

Zvířata s EPI budou vypadat podvyživeně, budou mít nízkou váhu, i když budou mít nenasytnou chuť k jídlu. Bez léčby může dojít ke kachexii, orgánovému selhání a mohou nakonec zemřít.

Primární patologický proces, který vede k EPI, je nevratný a vyžaduje celoživotní léčbu.

Diagnostika se závislá na klinickém stavu a je nezbytné provést TLI (Trypsin-Like Immunoreactivity) test. Často je také používán FPA (Fecal Proteolytic Activity) test.

 WeNzyme-žaludek_1

 

 

WeNzyme® je přípravek, který obsahuje enterosolventně potažené pankreatické enzymy pro nutriční podporu při exokrinní pankreatické insuficienci. Obsahuje také vitamín B12, kyselinu listovou a Enterococcus faecium.

Užívání pankreatických enzymů bez enterosolventního potahu má velmi nízkou účinnost ve srovnání s potaženými enzymy. Kromě toho, volný pohyb těchto enzymů v tlamě a sliznici jícnu, je spojen s ulcerozními procesy.

Při pankreatitidě se doporučuje perorální podání pankreatických enzymů. Díky tomu se snižuje bolest břicha prostřednictvím negativní zpětné vazby, čímž se inhibuje enzymatická sekrece.
WeEnzyme

Vitamin B12 a kyselina listová (B9)

Při difuzní enteropatii, jako je EPI, je absorbce cyanocobalaminu a kyseliny listové snížena. Jejich podávání je velmi důležité.

Pankreatické enzymy

Lipáza, amyláza a proteáza s enterosolventním potahem pro správné trávení tuků, cukrů a bílkovin.

Enterococcus faecium

Adekvátní stimulace GALT (gut-associated lymphoid tissue) má lokální i systemické imunologické výhody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.