WeNefro Podporuje funkci ledvin

Kód: 287/100 287/250 Zvolte variantu
579 Kč 1 076 Kč od 579 Kč 517 Kč bez DPH 961 Kč bez DPH od 517 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kombinuje skupinu látek, které poskytují dostatečnou kontrolu degenerativních procesů vedoucích k progresi CKD. Schopnost snížit hyperfosfatémii a uremii, pomáhá při regulaci krevního tlaku a střevního průchodů. Umožňuje MULTIFUNKČNÍ přístup k léčbě CKD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WENEFRO 

Podporuje funkci ledvin.

Kombinuje skupinu látek, které poskytují dostatečnou kontrolu degenerativních procesů vedoucích k progresi CKD. Schopnost snížit hyperfosfatémii a uremii, pomáhá při regulaci krevního tlaku a střevního průchodu. Umožnuje MULTIFUNKČNÍ přístup k léčbe CKD.

Dávkování:

 • Psi a kočky:

  1 ml na 4kg živé váhy - 2krát denně (1 ml odpovídá jednomu stisknutí pumpičky)


WeNefro

VŠESTRANNÁ PODPORA PŘI CHRONICKÉM ONEMOCNĚNÍ LEDVIN

WeNefro je výživový doplněk, jehož složky podporují správnou funkci ledvin v případě chronického onemocnění ledvin u psů a koček.

Chronické onemocnění ledvin (Chronic Kidney Disease, CKD)

se běžně vyskytuje u starších psů a koček. Jedná se dokonce o nejčastější onemocnění ledvin v geriatrii. Onemocnění je klasifikováno jako chronické, pokud dojde k funkčnímu a / nebo strukturálnímu poškození jedné nebo obou ledvin a pokud poškození přetrvává déle než 3 měsíce. U většiny pacientů s CKD dochází ke strukturální a funkční ztrátě. Nemusí k ní ale dojít vždy.

CKD obecně komplikují prerenální a postrenální příčiny. Pokud se ale monitorují, má to velký vliv na průběh onemocnění.

Progresivní charakter onemocnění

vyžaduje pečlivé klinické monitorování a v případě potřeby i přizpůsobení či úpravu léčby.

Je nezbytné věnovat pozornost dalším projevům onemocnění, jako je proteinurie, hyperfosfatémie, hypertenze a urémie.

Přípravek WeNefro v sobě kombinuje skupinu látek, které regulují degenerativní procesy vedoucí k progresi CKD. Snižuje rozvoj fibrózy, omezuje vznik hyperfosfatémie a urémie, pomáhá při regulaci krevního tlaku a průchodu potravy střevem a také dodává tělu nezbytné vitamíny. WeNefro VŠESTRANNĚ pomáhá při léčbě CKD.

WeNefro

V jedné dávce (2 ml):

 • Rheum officinale, reveň lekářská: 26,44 mg
 • Plantago ovata, Psyllium: 9,7 mg
 • Plantago ovata, Psyllium: 9,7 mg
 • Uhličitan vápenatý: 69,26 mg
 • Uhličitan hořečnatý: 18,43 mg
 • Vitamín B6: 13,4 mg
 • Vitamín B9 (kyselina listová): 470 ug
 • Vitamín B12: 233 ug

Složení WeNefro

WeNefro

Plantago ovata, Psyllium

Rozpustná vláknina slouží k léčbě onemocnění, které často doprovází zácpa. Psyllium pozitivně ovlivňuje průchod potravy střevem. Tato regulace průchodu potravy je důležitá u zvířat s chronickým onemocněním ledvin (CKD), u kterých se běžně vyskytuje zácpa, protože tato zvířata zároveň často trpí chronickými záněty střev a určitou mírou dehydratace. Psyllium se používá díky jeho schopnosti zachycovat dusíkaté sloučeniny ve střevě, což snižuje koncentraci těchto látek v plazmě.
WeNefro

Uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý

Při léčbě CKD je důležité dohlížet na to, zda nedochází k hyperfosfatémii. Uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý snižují hladinu fosforu díky svému chelatačnímu účinku. Uhličitan hořečnatý navíc v žaludku působí jako antacid, který je u pacientů s CKD důležitý.
WeNefro

Oxyacantha Crataegus, hloh

Polyfenolové sloučeniny (oligomerní prokyanidiny a flavonoidy) vznikají následkem sekundárního metabolismu rostlin a jsou často používány v tradiční čínské medicíně díky svým účinkům při městnavých srdečních chorobách a hypertenzi. Také mají antioxidační účinky. Hloh se u zvířat s CKD běžně používá k udržování normálního krevního tlaku.
WeNefro

Rheum officinale, reveň lékařská

Reveň prokazatelně chrání ledvinovou tkáň. Zánětlivé procesy vedou k progresivní fibróze a redukci funkční parenchymální tkáně. Reveň (bohatá na taniny a antrachinony) zmírňuje tyto zánětlivé a enzymatické procesy, a to jak při chronických zánětech, tak i během akutních renálních onemocněních. Některé studie dokonce naznačují, že reveň snižuje expresi mediátorů fibrogeneze (inhibuje TGF-1 a PAI-1) a působí pozitivně na krevní tlak.
WeNefro

Vitamíny skupiny B

CKD je spojováno se sníženým vstřebáváním některých vitamínů a také jejich ztrátou v moči. V případě ztráty chuti k jídlu také dochází ke sníženému příjmu těchto vitamínů. Nedostatek těchto vitamínů může dále zhoršovat nechuť k jídlu. WeNefro obsahuje vitamín B6, B9 (kyselinu listovou) a vitamín B12.

Balení

100 ml nebo 250 ml

Určeno pro: psy a kočky


Pokyny pro uživatele

Četnost podávaní by měl určit veterinář. Před použitím doporučujeme konzultovat s veterinářem. Nepřekračujte povolené dávkování. Připravek není náhražkou pestré stravy.

 WeNefro® je jedlá pasta, kterou můžete zvířeti podávat přímo do tlamy nebo přidá- vat do krmení.5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 8.3.2023
Pejskovi chutná. Dobře se dávkuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.