Confidence EQ 10 ks, nový název SecureHorse Flash Uklidňuje koně na bázi feromonů

Kód: SHF2_P
1 506 Kč 1 245 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

UKLIDŇUJE KONĚ NA BÁZI FEROMONŮ. Při konfrontaci s neobvyklou situací (během přepravy, zubního ošetření, soutěžích apod.). Feromonový gel umožňuje povzbudit soustředění koně a schopnost učit se. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veterinární přípravek SECUREHORSE FLASH

Veterinární přípravek určený pro zklidnění koní. Při konfrontaci s neobvyklou situací mohou koně reagovat ze strachu. SECUREHORSE FLASH umožňuje povzbudit soustředění koně a schopnost učit se. Doporučuje se, zvláště v nových nebo neobvyklých dočasných situacích (během přepravy, zubního ošetření, soutěžích apod.), pro uklidnění koně.

Složení: Syntetický koňský uklidňující feromon: 1 %, Pomocná látka q.s. 5 ml. Obsahuje syntetickou verzi feromonu uklidňující koně (EAP).

Přírodní verze: tento feromon je vylučován klisnou několik hodin poté, co porodí, uklidňuje hříbě a pomůže mu seznámit se s vnějším světem.

Confidence EQ 10 ks
Confidence EQ 10 ks

Dávkování a použití gelu pro koně

Gel musí být podáván, když je kůň klidný, asi 30 minut před stresující akcí. Jedna dávka obsahuje 5 ml gelu.

Postup: Otevřete balíček s jednou dávkou a vytlačte gel na prsty. Aplikujte gel na základnu nozder. Účinek se projeví do 30 minut a vydrží až 2,5 hodiny. Poté je možno aplikaci zopakovat, pokud je to nutné.

Obsah: Krabička s jednorázovými dávkami obsahuje 10 x 5 ml gelu. Doba použitelnosti a číslo šarže jsou uvedeny na obalu. Přípravek uchovávejte v suchém a chladném prostředí mimo dosah dětí. Pouze pro zvířata.

Confidence EQ 10 ks

"Toto fascinující zvíře je také jedním z těch, která nejsilněji vyjadřují své emoce." Stres je přirozenou reakcí organismu na stres vyvolaný novým prostředím. U lidí i zvířat je negativní nadměrný stres způsobený novinkami, frustrací, konflikty a traumaty. Přirozenou reakcí všech živých bytostí je pak útěk, obrana a strach. Ten bude více či méně intenzivní a opakovaný v závislosti na minulosti jedince a vzpomínkách na jiné podobné negativní události (transport, odstavení, veterinář, traktor atd.). Tento "špatný" stres vede k problémům s psychickou pohodou koně, jeho nevyužitelností, sníženou výkonností a bezpečností, protože panikařící kůň je nebezpečný.
Confidence EQ 10 ks

Uklidňující feromon pro koně

SecureHorse®Flash je výsledkem výzkumu výzkumných a vývojových týmů, včetně profesora Patricka Pageata, který v roce 1999 jako první izoloval mateřský uklidňující feromon u psů a poté u koček.

V souladu s naším přístupem, kdy respektujeme druhy a využíváme jejich komunikační kódy, se našim výzkumným a vývojovým týmům podařilo identifikovat a reprodukovat mateřský uklidňující feromon. Tento sekret, uvolňovaný kůží na vnitřní straně stehna, podporuje sociální důvěru a zvyšuje jistotu koní při jejich adaptaci.

V rámci stáda mají z vylučování klisen v doprovodu jejich hříbat prospěch všichni členové stáda.

Confidence EQ 10 ks

Mateřský uklidňující feromon aktivuje tu část mozku, která ovládá emoce, a pozitivně ovlivní přijaté informace. Kůň bude " uklidněný" jako hříbě v blízkosti své matky. Bude se cítit svobodně a bude schopen poznávat nové věci. Tím se zlepší komunikace, kvalita jeho života a naslouchání. Bude vnímavější, pozornější, a tedy i otevřenější. SecureHorse®Flash není "uklidňující" přípravek, koně neuspí, naopak se bude zdát aktivnější a soustředěnější. SecureHorse®Flash nemá žádný dopingový účinek, a proto není na seznamu zakázaných přípravků FEl.  SecureHorse®Flash pomáhá snižovat projevy behaviorálních a fyziologických příznaků stresu u koní všech plemen a věkových kategorií.

Laboratoř SIGNS - inovativní přístup s využitím feromonů

Laboratoř SIGNS se sídlem v Apt ve Vaucluse, která vznikla v roce 2018 z činnosti výzkumného ústavu IRSEA, se věnuje vývoji a prodeji produktů, jejichž účinnými látkami jsou analogy feromonů nebo jiných polochemických látek objevených a ověřených institutem IRSEA, které kopírují přírodu a reprodukují její příznivé účinky pro zvířata a lidi.

DNA laboratoří SIGNS se proto vyznačuje dvěma prvky: přísností a kvalitou laboratoře v kombinaci s duchem inovací a úctou k živým organismům.

"Skutečně udržitelná a bezpečná"

SIGNS je jediná laboratoř na světě, jejíž všechny produkty jsou polochemické. Společnost SIGNS, která patří do skupiny IRSEA, ztělesňuje praktickou aplikaci filozofie, která je hnacím motorem celé naší značky. Naše vědecká práce se věnuje pochopení všech forem života a vývoji řešení, která umožní lidem přímou interakci se všemi živočišnými druhy a zajistí lepší sdílení životního prostoru a přírodních zdrojů.

Polochemický přístup je skutečně ekologický, udržitelný a zdravý, neuvolňuje toxické látky do životního prostředí a nevnáší toxická rezidua do potravin: složky polochemikálií jsou molekuly přirozeně produkované organismy při jejich metabolické činnosti. 

Když pracujeme na parazitovi, snažíme se změnit atraktivitu jedinců, na které by se mohl zaměřit. Nesnažíme se jej vyhubit. Chceme se vyhnout použití vyhlazovacích nebo kontrolních technik u všech druhů.

Při zvládání stresu a jeho důsledků zlepšujeme schopnosti jedince přizpůsobit se stresovým situacím tak, že mu poskytujeme informace, které mu pomáhají aktivovat jeho přizpůsobovací schopnosti, a tím zlepšujeme jeho schopnost přijímat stresové situace.

Naší filozofií je také zpřístupnění těchto nových nástrojů co největšímu počtu lidí.

V tomto duchu společnost SIGNS spolupracuje se svými distributory, kteří jsou vybráni pro svou schopnost dostat naše výrobky co nejpřímějším způsobem do rukou uživatelů.

Používáme na soustředění během tréninku :-)

L. Kotková

Velká spokojenost.

Taňa Hlousková

Som veľmi spokojen s produktom a budem ho pravidelne odoberať.

Erik Rac 

Doplňkové parametry

Kategorie: Audevard pro koně
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.