IMMUNO RS Podpora imunitního systému

Kód: E180
1 415 Kč 1 263 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU. Udržuje integritu přirozených ochranných bariér, jako například střevní sliznice díky jedinečným symbiotikům (patentovaná probiotika a prebiotika). Zvyšuje stav antioxidantů: vitaminu A, C a E, zinku a Selplexu®. Stimuluje imunitní mechanismy, díky účinkům echinacey, spiruliny a glutaminu a symbiotic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Immuno RS 

PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU. 
Udržuje integritu přirozených ochranných bariér, jako například střevní sliznice díky jedinečným symbiotikům (patentovaná probiotika a prebiotika). Zvyšuje stav antioxidantů: vitaminu A, C a E, zinku a Selplexu®. Stimuluje imunitní mechanismy, díky účinkům echinacey, spiruliny, glutaminu a symbiotic.

IMMUNO RS

IMMUNO RS

Pro vysoce riziková období

Koně jsou před viry, bakteriemi, parazity a dalšími škodlivými činiteli chráněni svým imunitním systémem. Nejnovější vědecké poznatky ukazují, že koně s oslabenou imunitou nebo žijící v podmínkách, které podporují ztrátu fyzické odolnosti (časté soutěže, nadměrný trénink, časté střídání ustájených koní), potřebují vhodnou výživu.

IMMUNO RS je doplněk stravy vyvinutý společností AUDEVARD

Je určen k poskytnutí vhodného doplnění stravy hříbatům a koním, jejichž běžný režim je narušen tréninkem, soutěžemi, cestováním apod., a koním náchylným ke špatnému snášení změny prostředí atd. 

IMMUNO RS je obohacené o rostliny (např. echinaceu) a doporučuje se zejména před rizikovými obdobími (zima, intenzivní trénink, stěhování apod.).

Receptura

Inovativní složení přípravku IMMUNO RS obsahuje echinaceu a nově také Glucafeed®, B-glukan vyráběný specifickým a jedinečným procesem fermentace a extrakce. Právě díky této jedinečné výrobní metodě, je tato složka tak přínosná, při doplňování stravy koní v rizikových obdobích. Nová receptura IMMUNO RS je obohacena antioxidačními vlastnostmi vitaminů A, C a E a obsahuje také cheláty zinku a selenu.

Doporučení

Připravte se dopředu na riziková období pro mladá hříbata či přetrénované koně, pokud u nich zároveň dochází ke změně prostředí. Nastavte těmto koním 10denní až tříměsíční kúru, během které jim budete podávat přípravek IMMUNO RS.

IMMUNO RS

Denní dávka:

Jedna dávka 50g ráno a večer po dobu 10 dnů až 3 měsíců nebo podle potřeby.

IMMUNO RS lze používat i průběžně.

Kategorie produktu:

Tento výrobek patří do kategorie doplňkových krmiv pro koně.

Dostupnost výrobku závisí na vnitřní legislativě každé země.

Nutriční podpora pro koně s nepravidelným denním režimem nebo narušeným režimem (trénink, závody, cestování) a také pro koně, kteří špatně snáší změny prostředí. IMMUNO RS se doporučuje zejména před rizikovými obdobími, jako je zima, intenzivní trénink a změna prostředí.

Provedení:

Balení o hmotnosti 1 kg. Dostatečné množství pro použití u dospělých koní po dobu až 10 dní.

Balení o hmotnosti 5 kg. Dostatečné množství pro použití u dospělých koní po dobu až 50 dní.

IMMUNO RS

V jedné denní dávce (50 g):

  • Echinacea: 5000 mg
  • Glucafeed® (beta glukan): 2500 mg
  • Yea Sacc®: 1600 mg
  • Vitamin C: 1250 mg
  • Zinek: 50 mg
  • Vitamin E: 62,5 mg
  • Selen: 0,125 mg
  • Vitamin A: 1875 UI

Podrobné složení:

Uhličitan vápenatý, minerální fosforečnan vápenatý, echinacea (Echinacea purpurea), melasa z cukrové třtiny, Glucafeed® (kvasnicový extrakt), anýz (Pimpinella anisum), vojtěška, řepkový olej. Přídatné látky (na kg): -Aromatické látky: jablečné aroma 30 700 mg, extrakt ze stévie (CoE552) 10 000 mg. -3 a – Vitaminy, provitaminy a látky s obdobným účinkem: 3a672a vitamin A 40 000 IU, 3a300 vitamin C 25 920 mg, 3a700 vitamin E 1 250 mg. -3 b – Stopové prvky: 3b607 chelát zinku 1 092 mg, 3b810 selen (SELPLEX®) 2,6 mg. -4 a – látky zlepšující stravitelnost: 4b1702 Actisaf® (Saccharomyces cerevisiae – NCYC Sc 47) 2,112 x1010 CFU/kg. -Technologické posilovače: 1m558i bentonitový jíl 15,340 mg. Analytické složky: vlhkost <8 %, hrubý popel> 40 %, vápník 16,8 %, fosfor 4,3 %, sodík 0,3 %.

Recenze

S produkty od Audevardu jsem moc spokojena. Výborné pro prevenci i při začínajících problémech. Také se mi osvědčila kombinace s přípravkem Balsamic Control. oužívám např. při změnách počasí - hlavně na podzim a na jaře nebo během stresové situace.

Veronika Roubová

Každý rok v přechodovém období podzim/zima přidávám do krmení v rámci prevence IMUNO od Audevard a velmi se mi to osvědčilo.Hodně koní ze stáje se loni potýkalo s různým nachlazením apod. , ale nám se vše vyhnulo.

Kristýna Milatová

Spokojenost. Přidávám do krmení jako prevenci. 

Petra Nogolová

IMMUNO RS

Připravte se dopředu na riziková období.

Koupit
IMMUNO RS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.