Kariéra

Hledáme parťáka do týmu 

 

Obchodní zástupce

 

Kdo jsme?
Jsme nová firma zaměřená na distribuci veterinárních přípravků, tým mladých lidí se zkušeností v oboru a zapálených pro svou práci. Specializujeme se především na koně, psy a kočky, pomocí našich špičkových přípravků podporujeme práci veterinárních lékařů a ve stájích. Náplní tvojí práce bude kontakt s klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí a propagace přípravků. Na začátku budeš pracovat jen v jednom regionu, s přibývající jistotou postupně tvé pole působnosti rozšíříme.

 

Koho hledáme?
Energického, sebevědomého člověka, který má buď zkušenosti v prodeji, nebo je ještě nemá, ale dokáže nás přesvědčit o tom, že je nepotřebuje. Je důležité, abys měl(a) příjemné vystupování, dokázal(a) komunikovat s lidmi a uměl(a) obchod dotáhnout do konce. Očekáváme, že si budeš dobře rozumět s počítačem a mobilem a že máš řidičský průkaz skupiny B. Pokud umíš anglicky, je to velké plus, ale není to nezbytnou podmínkou.

 

Co nabízíme?
Práci s fajn lidmi na HPP či OSVČ, základ 25.000,- + provize z prodejů, služební vůz, mobil a notebook. U nás budeš pánem svého času, protože pracovní doba je až na malé výjimky zcela flexibilní.

 

 Mám zájem u tuto příležitost

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.