Nachlazení doprovázené kašlem

Balsamic Air (2)

Kůň je nádherná bytost, která má v sobě jistou eleganci, šarm a také tak trochu divokost. Nicméně, pořád je to živý tvor, který může i náhle onemocnět.

Stejně tak jako u lidí, tak i u koní se běžně vyskytuje chřipka. Má dokonce i podobné příznaky a tak není divu, že se objeví zvýšená teplota, vytékající hnisavý výtok z nozder a vše je doprovázené kašlem. Ten je samozřejmě velmi problematický a pro koně vysilující. Právě během podzimního počasí se může kůň snadno nakazit, protože tepelné podmínky, které se v podstatě zhorší, tomu mohou pomoci. Samozřejmě vnímavý majitel nebo chovatel si všimne v raném stádiu nemoci. Rozpozná, že není něco v pořádku. Rozhodně je ideální ihned poskytnout koním úlevu dříve, než se nemoc více projeví ještě daleko těžšími příznaky.

Laboratoře Audevard nabízí účinnou pomoc

Vzhledem k tomu, že se společnost zaměřuje na léčbu koní a jejich přípravky jsou opravdu přísně testovány, tak lze doporučit skvělý produkt BALSAMIC AIR. Ten dokáže v prvních stádiích nachlazení účinně pomoci. Samozřejmě ho lze aplikovat, i když je podrážděná sliznice hrtanu a hltanu, což způsobuje i problémy v další oblasti a to příjmu potravy. S takovým stavem se dá počítat předně v chladném a proměnlivém počasí, které přichází s úderem podzimu a trvá do jarních měsíců.

Proč je BALSAMIC AIR tak účinný produkt?

 • Obsahuje doplňkové látky, které jsou prospěšné pro podporu dýchání.
  - eukalyptový esenciální olej (Eucalyptus globulus)
  - esenciální olej z Niaouli (Melaleuca viridiflora) 
  - esenciální olej z borovice (Pinus sylvestris) 
  - esenciální olej z rozmarýnu (Rosemarinus officinalis) 
  - terpineol obsažený v esenciálním oleji
 • Sorbitol, chlorid draselný, Grindelie a voda jsou dalšími složkami přípravku na zlepšení dýchání.
 • Jedná se o skvělé antiseptikum.
 • Eliminuje bronchiální sekrety.

Balsamic-Air-Audevard-2

BALSAMIC AIR se aplikuje perorálně nebo může být rovněž rozprášen do vzduchu, v místě, kde má nachlazený kůň své stání. V případě perorálního podávání je nutná aplikace ze stříkačky, aby sirup pronikl pěkně dovnitř do těla a bylo zajištěno jeho spolknutí. Většinou se podává přípravek 8 dnů a jeho výsledky jsou skutečně brzy viditelné. Předně přináší úlevu v dýchání a rychlé zotavení.

 

 Více o přípravku Balsamic Air ZDE

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.