Nachlazení doprovázené kašlem

Balsamic Air (2)

Kůň je nádherná bytost, která má v sobě jistou eleganci, šarm a také tak trochu divokost. Nicméně, pořád je to živý tvor, který může i náhle onemocnět.

Stejně tak jako u lidí, tak i u koní se běžně vyskytuje chřipka. Má dokonce i podobné příznaky a tak není divu, že se objeví zvýšená teplota, vytékající hnisavý výtok z nozder a vše je doprovázené kašlem. Ten je samozřejmě velmi problematický a pro koně vysilující. Právě během podzimního počasí se může kůň snadno nakazit, protože tepelné podmínky, které se v podstatě zhorší, tomu mohou pomoci. Samozřejmě vnímavý majitel nebo chovatel si všimne v raném stádiu nemoci. Rozpozná, že není něco v pořádku. Rozhodně je ideální ihned poskytnout koním úlevu dříve, než se nemoc více projeví ještě daleko těžšími příznaky.

Laboratoře Audevard nabízí účinnou pomoc

Vzhledem k tomu, že se společnost zaměřuje na léčbu koní a jejich přípravky jsou opravdu přísně testovány, tak lze doporučit skvělý produkt BALSAMIC AIR. Ten dokáže v prvních stádiích nachlazení účinně pomoci. Samozřejmě ho lze aplikovat, i když je podrážděná sliznice hrtanu a hltanu, což způsobuje i problémy v další oblasti a to příjmu potravy. S takovým stavem se dá počítat předně v chladném a proměnlivém počasí, které přichází s úderem podzimu a trvá do jarních měsíců.

Proč je BALSAMIC AIR tak účinný produkt?

 • Obsahuje doplňkové látky, které jsou prospěšné pro podporu dýchání.
  - eukalyptový esenciální olej (Eucalyptus globulus)
  - esenciální olej z Niaouli (Melaleuca viridiflora) 
  - esenciální olej z borovice (Pinus sylvestris) 
  - esenciální olej z rozmarýnu (Rosemarinus officinalis) 
  - terpineol obsažený v esenciálním oleji
 • Sorbitol, chlorid draselný, Grindelie a voda jsou dalšími složkami přípravku na zlepšení dýchání.
 • Jedná se o skvělé antiseptikum.
 • Eliminuje bronchiální sekrety.

Balsamic-Air-Audevard-2

BALSAMIC AIR se aplikuje perorálně nebo může být rovněž rozprášen do vzduchu, v místě, kde má nachlazený kůň své stání. V případě perorálního podávání je nutná aplikace ze stříkačky, aby sirup pronikl pěkně dovnitř do těla a bylo zajištěno jeho spolknutí. Většinou se podává přípravek 8 dnů a jeho výsledky jsou skutečně brzy viditelné. Předně přináší úlevu v dýchání a rychlé zotavení.

 

 Více o přípravku Balsamic Air ZDE

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení