WeDental 100 ml Enzymatická pasta proti bakteriím a zubnímu kameni

Kód: 305
570 Kč –14 %
WeDental1
570 Kč –14 % 490 Kč 438 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

WeDental je nejpokročilejší enzymatická orální pasta s účinkem proti bakteriím a zubnímu kameni, která přispívá k dobré ústní hygieně a celkovému zdraví. Aktivně útočí na bakterie odpovědné za tvorbu bakteriálního plaku kombinací efektu přírodních enzymů, abrazivního křemičitého systému a ionů zinku. Pasta se nanáší přímo na zuby nebo packu, tak aby si zvíře pastu olízalo. Chutná kuřecí příchuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WeDental 100 ml enzymatická pasta proti bakteriím a zubnímu kameni

Enzymatická pasta WeDental od značky WePharm je nejpokročilejší enzymatický systém pro prevenci bakteriálního plaku. Aktivně útočí na bakterie odpovědné za tvorbu bakteriálního plaku kombinací efektu přírodních enzymů, abrazivního křemičitého systému a ionů zinku.

Myslíme na vaše čtyřnohé přátele! WeDental je vhodný pro psy i kočky.

WeDental 100 ml

Výhody

  • Odstraňuje plak a zubní kámen.
  • Čerstvý dech.
  • Žádné čištění: lze snadné aplikovat pomocí zubního kartáčku nebo přímo na zuby a dásně.
  • Mazlíčková pasta s lahodnou kuřecí příchutí.
  • Posílení zubního zdraví.
  • Přípravek je vhodný pro psy i kočky.


WeDental má efekt proti bakteriím a zubnímu kameni za pomoci tří mechanismů:

WeDental 100 ml

Enzymatický efekt

WeDental má efekt “peroxidázového systému”. Při kontaktu s tlamou začne laktoperoxidáza produkovat peroxid vodíku s protizánětlivým efektem.

Tento peroxidázový systém také podporuje produkci a uvolňování přirozených orálních enzymů jako jsou laktoperoxidáza, lysozym, iony thiokyanatanu, s orálním antibakteriálním efektem.

Klinické studie ukázaly, že enzymatický systém ve WeDental dokáže chránit sklovinu. Tento systém poskytuje prevenci tvorby plaku, potlačuje enzymy produkované Streptococcem mutans, snižuje zápach z tlamy a zlepšuje orální zdraví.

WeDental maximalizuje mechanický abrazivní efekt

Na rozdíl od lidí, zvířata si pravidelně nečistí své zuby, takže potřebují mechanický abrazivní efekt, aby fyzicky destabilizoval a odstraňoval plak či zubní kámen. WeDental kombinuje efektivní a zároveň šetrný abrazivní systém, který prostřednictvím účinku forem křemíku obsažených v pastách, zaručují čistící efekt.

WeDental 100 ml
WeDental 100 ml

WeDental poskytuje iony zinku se 3 mechanismy efektu:

1) Iony zinku se navážou na síru uvolňovanou bakteriálním plakem, čímž neutralizuje zápach.

2) Zinkové iony působí jako katalyzátory mnoha enzymatických reakcí, čímž účinkuje synergicky s peroxidázovým systémem.

3) Iony zinku jsou důležité pro opravu kolagenu a pro léčbu ran zvířat s gingivitidou.


Obsahuje Enzymatický komplex:

Laktoferin, Laktoperoxidáza, Lysozym, Sůl isothiokyanátu, Glukózaoxidáza, Křemičitý abrazivní komplex, Zinek Chelát, Sorbitol, Kuřecí příchuť, zchutňovadla.

Kvalitativní a kvantitativní složení WeDental:

Glycerin, sorbitol, bezvodná dextróza, benzoát sodný, Thiokyanatan draselný (0.02304%), polyoxyethylen-20-isohexadecyl ether, zinkový glukonát (0,096%), glukózaoxidáza (0,02208%), lysozym (0,0192%), laktoperoxidáza (0,0336%), laktoferin (0,0288%), vysrážený oxid křemičitý, oxid titaničitý, karboxymethylcelulóza, oxid křemičitý, aroma, sorban draselný, voda.


Instrukce k použití, doporučení

✅ Pokud používáte zubní kartáček pro psy či kočky, aplikujte pastu na něj a čistěte každý den.

✅ V případě, kdy není čištění kartáčkem možné, rozetřete denní dávku po zubech zvířete.

✅ Psi: naneste přímo mezi zuby a tvář zvířete po obou stranách.

✅ Kočky: naneste přímo mezi zuby a tvář zvířete po obou stranách, případně naneste na packy, aby si je zvíře olízalo.

✅ WeDental pasta je bezpečná pro každodenní použití.

WeDental 100 ml


Dávkování

*Jedna dávka odpovídá stisku dávkovače

< 10kg

Malá plemena a kočky: 1 dávka denně

< 20kg

Střední plemena: 2 dávky denně

> 30kg

Velká plemena: 3 dávky denně

Recenze

S pastou na zuby jsu velmi spokojená, hlavně moje Jorkšírka. Asi ji chutná, protože pěkně drží a zuby si s ní nechá očistit. Hned, jak bude čas, tak se podívám, jaké další produkty od Vet bych si ještě objednala. I dodáním bylo rychlé. Přeji vám spousty dalších spokojených zákazníků.

Ilona Váňová

Dobrý den jsem velice spokojená z vaší enzymatickou pastou pro pejsky. Mám 5 pejska a denně ji používáme a zuby i dej je svěží.

Zuzana Horackova

Dobrý den mám od vás pouze pastu na zuby pro psy a mužů říct že zuby jsou lepší sice ještě nejsou super ale jde vidět že působí dobře

Květoslava Matoušková

Dobrý den velmi jsem spokojená s pastou na zuby pro psy můžu jen doporučit a rychlá doprava.

Michaela Kvitova

Dobrý den, děkuji za přípravek, pasta na zoubky je super, už nám dochází. Naší Adélce je 8 let a mám zoubky jako perličky.

Alžběta Fialová

Dobrý den, enzymatická pasta je opravdový zázrak. Když čistím zoubky od štěněte, tak je to jen preventivně a zubní kámen se neobjeví, ale čistila jsem touto pastou zoubky staršímu pejskovi a ten už měl zubní kámen v pokročilém stadiu a už i před lety o nějaké zoubky přišel a jen tím, že jsem mu dala jednu pumpičkou olizat a zubní kámen začal pouštět a zbytek jsem jen oškrábala. Celkově jsem proti ultrazvukovému čištění, co vidím v nabídkách ultrazvukové čističe pro psy volne ke koupi, nebo v salonech. Myslím si, že když tuto pastu budou lide používat, tak nikdy nebudou muset pejska dávat na čištění zoubků k veterináři, takže ja jsem opravdu spokojená a u této pasty zůstanu.

Eliška Pokojová

Dobrý den, kupovala jsem enzymatickou pastu pro naši 14 letou fenku a jsem moc spokojená. Zoubky jsou čistější a zápach z tlamičky také zmizel

Martina Filipíková

Dobrý den, s enzymatickou pastou jsme moc spokojeni, po týdenním užívání zmizel zubní plak i zápach a zuby se  pěkně vybělili, jsme opravdu moc spokojeni

Irena Marešová

Dobrý den, s pastou jsme spokojeni. Pejskovi moc chutná a úžasný je, že mu to dám na packu a on si to olíže. S tlamičky mu nesmrdí. Budeme kupovat i dále.

Vlasta Bastlová

Dobrý den, užíváme druhé balení enzymatické pasty. Ben  to snáší dobře, nechá si zuby pastou natírat prstem a tak mu dávám pastu na dvě granule, které mu z ruky zkrmím. Po dvou měsících mu znatelně ubyl plak vzadu na stoličkách a přední zuby a špičáky má úplně luxusní. Po dobrání druhé dávky počítám s opakováním co půl roku. 

Magda Nogová

Dobrý den, Váš výrobek We Dental používáme, je zajímavé, že některým kočkám chutná a vezmou si pastu jako pamlsek. U jiných využívám možnost natřít pastu na tlapku, aby byly nucené si ji slízat. Právě tohle jsem uvítala. S některymi by to byl velký boj. Výsledky jsou uspokojivé.

Milena Šidlíková

Dobrý den, dvakrát jsem kupovala WeDental pro svoji kočku a pro dva psy mého syna. Pasta je fantasticka. Dříve jsem pro kočku kupovala gel Stomodin,4 roky používala tento gel, ale myslím si, že tahle pasta je nejlepší. A hlavně ne musím na kočku tlačit, chutna ji to. A jinak mate nadhernou nabídku, uvažuji koupit pro kočičku na podporu močového ústrojí.

Olga Kolyada

WeDental - Kupujeme to již po čtvrté a jsme spokojeni,doufám že náš bavlníček také

Vlastimil Majer

Enzymatickou pastu používám krátce ale i tak už je její i účinek vidět na zoubkach našich čivavek. A není jim cítit z tlačítek jako dříve.

Božena Řezníčková

Jedno balení enzymatické pasty jsme využívali. Vidím mírné zlepšení. Začínám druhé balení a doufám, že to bude stále lepší.

Vlasta Kajlaničová

Již několik let používám zubní pastu We Pharm We Dental a doslova mé čivavě zachránila zuby. Tenkrát jsem ji objednala na zkoušku, ale během týdne jsem viděla úžasné změny a již bez ní nefungujeme. Zubní kámen se postupně odloupal a dásně zklidnily. Aplikace je naprosto jednoduchá a pejskům pasta chutná stačí zoubky potřít. Obě moje čivavy nemají s aplikací žádný problém a jsou na čištění zvyklé, jedna má občasné preventivní a druhá pravidelné čištění. I pan veterinář nás pochválil, že na svůj věk a plemenné predispozice má zuby v dobrém stavu a je vidět, že o ně pečujeme. Doporučuji kde mohu a vždy s odpovědí, že opravdu funguje. Já i mé dvě čivavy vřele doporučujeme.

Patricie Srnská

Jsem velice spokojená. Již dvakrát jsem objednávala. A nyní se chystám objednat opět.

Alena Bujnovská

jsem velmi spokojená se zubní pastou pro zvířátka od značky Wedental. Doporučuji její používání

Eva Landová

Mám psího seniora (15 let). Kvůli chronické nedostatečnosti jater nemůže podstoupit čištění zubů pod narkózou. Před rokem jsem na doporučení začala používat pastu WeDental a myslím, že se psovi nárůst zubního kamene a plaku zastavil. O tom, že mu není cítit z tlamy ani nemluvím. Doufám, že používáním pasty WeDental předejdeme nějakým vážnějším problémům se zuby.

Magda Janebová

Máme kočičku Sabinku co je nemocná s Felv a má bolavé dásně. Sabince se špatně jedlo. Proto jsem jí koupila WeDental, který jí dáváme denně, dásně již nemá krvavé a je vidět, že se pěkně hojí. Je vidět, že se jí ulevilo a líp papá. S pastou jsem velmi spokojená, pomáhá a Sabince chutná.

Stáňa Velebná

Mám 5-letou hovawartku Arianku a od používání Vaší enzymatické pasty WeDental se jí zoubky hodně zlepšily. Všem chovatelům moc doporučuji.

Lenka Tomášková

Jsem velmi spokojená. Psům nevadí, chutná jim a dobře se aplikuje. Výsledky zatím přesně nevím, ale zdá se, že bude pomáhat. Aplikuji měsíc 1x denně.

Veronika Habrova

Jsme spokojeni,každý den čistíme.

Hana Horáčková

Kupuji a pro své pejsky používám Enzymatickou zubní pastu. S výsledky jsem velmi spokojená, zoubky svým pejskům čistím denně.

Marcela Benešová

Mohu potvrdit, že psí enzymatická, zubní pasta funguje a účinkuje dobře. Máme již staršího psa, kterému jsme začali zubní pastu pravidelně aplikovat a ke zlepšení jeho chrupu dochází postupně. Všímáme si úbytku zubního plaku a i nepříjemného pachu z tlamy.

Jakub Svoboda

Můj 3lety čivavak Veronek používá vaši enzymatickou zubní pastu. S touto pastou jsme maximálně spokojeni. Už máme druhé balení.

Iva Vyšínová

Můj pes měl zuby pokryté zubním kamenem , proto kupuji vaši enzymatickou pastu. S výsledky působení pasty jsem spokojená.

Vlasta Lifková

Zatím používám krátce,ale mojí fence již po krátkodobém používání neni tolik cítit z tlamky.

Jitka Michalcová

Velice spokojená kocickam chutná a zápach z tlamicky pryc mohu jen doporučit

Lucie Bartosova

velmi spokojena, funguje, dásně se lepší a zuby se zbavují nánosu a plaku

Libuše Blahutová

Oblíbila jsem si u Vás zubní pastu WePharm. Již jsem objednala 3x, jsem s ní nadmíru spokojená, má příjemnou vůni (nijak parfémovanou). Odstraňuje zápach z tlamy (mám starého pejska, který trpí na záněty dásně, takže opravdu mohu potvrdit, že je účinná). Používám spolu s gelem na dásně a daří se mi udržovat zuby pejska v dobrém stavu, vzhledem k jeho věku. A co také oceňuji je praktický obal s pumpičkou. Určitě doporučuji.

Ivana Stejskalová

Pasta na zuby je super chutná a psíci držia ešte aj zubnú kefku po očistení zubov vyližu

Růžena Kozáčiková

Pastu WeDental pro psy používám delší dobu. Jsem velmi spokojená, daří se mi udržovat zuby i starých psů bez plaku a zubního kamene. Pasta se snadno se nanáší prsty, stačí zuby potřít, není třeba nějak intenzivně čistit kartáčkem. Psům chutná, nemají s čištěním žádný problém, spíš se na čištění těší a čekají ve frontě :). Mám 9 psů, z toho 5 starších 8 let, malá a střední plemena. Dávkovač pasty je velmi praktický, vyhovuje mi tento systém, je mnohem lepší než tuba. Snadno vytlačím potřebné množství na prst jednou rukou. Čistím denně, protože je to lepší a je to díky pastě snadný úkon. S pastou jsem velmi spokojená a doporučila jsem ji i svým přátelům.

Kvetoslava Frajmanova

Po dlouhém hledání ve snaze se vyhnout čištění zubů mého psa v narkoze jsem objevila enzymatickou pastu, kterou prodáváte. Podle mého názoru je to jediný produkt, který dokáže udržet zuby bez usazenin. Používám denně a postupně došlo k odstranění i starších povlaků na zubech.

Blanka Škardová

Posílám recenzi WeDental psí pastu na zuby. Pastu jsem koupila pro psy Yorkšírský teriér a BorderColie. Pastu používáme sice chvíli, ale už teď jde znát rozdíl, kdy pach z tlamy je o dost menší a zuby hlavně u staršího Yorkšírského teriéra jsou lepší, pomalu má menší zubní kámen. Rozhodně zubní pastu znovu koupím.

Kateřina Suchánková

Používám krátce, ale už teď vidím zlepšení.

Eva Černáková

Používám psí zubní pastu WeDental a to na každodenní čištění zubů mého psa. Pasta funguje perfektně a v kombinaci se sonickým zubním kartáčkem je výsledek úžasný. Už po několika málo měsících používání je kondice psích zubů o desítky procent lepší.

Tomáš Šimko

Používám u svých psů enzymatickou pastu Wedental jako prevenci plaku a také jako redukci zubního kamene . mé zkušenosti jsou více než pozitivní . u mladých psů jsem  nezaznamenala žádný zubní plak ani tvorbu zubního kamene . u mých psích staroušků pravidelné používání změnilo strukturu zubního kamene a ten šel odstranit velmi šetrně jen sloupnutím nehtem . nyní používám pastu 2-3 x za týden jako udržovací stav . jsem více než spokojená , psům chutná a na podávání do tlamičky se těší . aplikace je velmi snadná , rychlá , nanesu na prst a ten vsunu do tlamičky psa , přejedu po zubech na obou čelistech a hotovo . ze svých zkušeností doporučuji .

Jana Chmielová

používám Váš enzymatický WeDental pro svoje bassety a dávám " palec nahoru " , krém má viditelné účinky, snadná aplikace, prostě spokojení psíci a tím pádem i já . Zůstávám věrná a doporučuji dalším.

Olga Bílková

používáme od Vás Enzymatickou pastu WePharm na zoubky (orální hygienu) naší fenky Amálky, která má 9 let. K pastě jsme se dostaly asi když měla 4 roky, kdy podstoupila zákrok u veterináře na chirurgické odstranění zubního kamene. Fenka má 5,5 kg a jak nám i lékař potvrdil, takové malé plemena jsou náchylné na tvorbu zubního kamene. Od té doby čistíme zoubky touhle pastou každý den a stav kamene na zoubkách se viditelně zlepšil. Pevně věřím, že už Amálka nebude muset podstoupit narkózu, kvůli špatnému stavu chrupu.

Tomáš Lasso

používáme pastu Wedental pro psy a nemůžeme si ji vynachválit. Náš pes měl zuby v tragickém stavu a hrozila by mu operace, kterou by kvůli pokročilému věku nepřežil. Vaše pasta zbavila psa nepříjemné bolesti a výrazně mu zvýšila kvalitu života. Za celou rodinu děkujeme za záchranu zdraví našeho psa.

Andrea Sokolová

používáním pasty We dental se odstranil zubní plak a zubní kámen se pomalu odstraňuje. Pejsek pastu snáší. Jsem spokojená

Hana Fořtová

Produkt WeDental jsme zakoupili už podruhé, protože se nám osvědčil: používáme jej pro psa (3 roky) místo zubní pasty (přípravek mu chutná a pes se nevzpouzí, když mu tím potírám zuby) a hlavně pro kočku (17 let) - ta si zuby čistit nechce, ale vždy se mi podaří nanést jí na ně WeDental (a zbytek si z vousů olíže). Nepáchne jí už z tlamičky a zuby se zdají být v pořádku, což je velké zlepšení - než jsme začali WeDental používat, bylo to horší, protože v jejím věku a zdravotním stavu už není možné nechat jí zuby ošetřit pod narkózou. WeDental budeme kupovat i nadále.

Jana Srbová

Produkt WeDental používáme již více než rok a jsme s ním velice spokojeni. Některé zákazníky sice může odradit vyšší cena produktu, ale dle mých zkušeností je vyvážena kvalitou. Náš psík František je plnohodnotným členem naší rodiny a na rodinných příslušnících by se rozhodně šetřit nemělo .....

Alexander Pačes

Produkty jsou velmi dobré, používám enzymatickou pastu pro psy. Akorát by mohli být levnější.

Dagmar Thunová

prozatím spokojenost, zdá se, že plak a kámen se netvoří.

Vladimira Srncova

přípravek na čištění zubů pro psa Wedantal jsem si koupila pro mého pejska Kavalíra King Charles Španěl. Používám ho od jeho 6 měsíců, teď, již jeden celý rok. Pejsek má stále zuby krásně bílé a neusazuje se mu na nich žádný plak. Jeho používání pro menší psy doporučuji.

Eva Horáková

Přípravek Wedental při pravidelném používání plak a kámen na některých zubech zlepšil. Navíc psům chutná. Myslím že pokud bych byla v čištění duslednejsi dosáhli bychom lepších výsledků i na více zasažených zubech.

Veronika Bártová

Ráda se podělím o zkušenost s pastou na zuby WeDental, kterou kupujeme už tři roky a také pravidelně používáme. Pastu WeDental jsme zakoupili na radu naší veterinární lékařky, doporučila nám pečovat o zuby našeho psa pravidelně od štěněte, protože královský pudl trpí zvýšenou tvorbou zubního kamene. Nejdřív jsme pastu aplikovali ručně, pomocí kartáčku pro psy, ale od letošního jara jsme se rozhodli zkusit používat elektrický zubní kartáček. Naštěstí to naše fenka skvěle přijala. Tím se péče opravdu radikálně zlepšila. Protože jsme denně používali pastu i před tím, zubní kámen nebyl tak tvrdý a sonický kartáček ho téměř odstranil. Kdybychom používali elektrický kartáček hned, jsem přesvědčená, že by kámen neměla vůbec. Pasta působí v tlamě ještě nějakou dobu po čištění, a tak doufám vyrovnává to, že psovi tak dobře jako sobě zuby prostě nevyčistíte. Inspiraci k tomu použít elektrický kartáček jsem našla v zahraničí, u nás to asi zatím moc lidí nepoužívá, ale výsledek je o tolik lepší, že to, podle mě, stojí za vyzkoušení. S pohodou při čištění jistě souvisí i fakt, že pasta nemá žádnou výraznou příchuť ani vůni (chutnala jsem), ani masa nebo jiného jídla, takže pes nemá, podle mě, po vyčištění pocit, že jedl nebo by měl jíst nebo neodkladnou potřebu pít. Za chviličku zapomene, že se mu něco dělo. Plus je také balení, které umožňuje snadnou aplikaci na zubní kartáček, i dávkování. Vůbec neuvažujeme o změně, jsme spokojení. Přeji pěkný den a doufám, že budete pastu ještě dlouho prodávat, abychom nakonec nemuseli měnit značku :-)

Šárka Popelková

S pastou jsme spokojení, doporučuji

Hana Zbončáková

s pripravkem WeDental jsem velmi spokojena, je to skvela alternativa, pokud vek nebo zdravotni stav psa neumoznuje nutnou zubni peci pod narkozou. behem nekolika dnu zmizel nejen zapach, ale predevsim zanet dasni. aplikace je jednoducha a je to jedno z mala domacich "osetreni", na ktere se psi vylozene tesi:) Objednavam dalsi a bez obav doporucuji znamym pejskarum.

Kateřina Vostřáková

S vaší pastou na zuby u mého pejska jsem spokojená..

Zuzana Zelingrova

Spokojenost.

Danuše Graclíková

Vaše pasta WeDenta je nejlepší,kterou jsme doposud měli.Máme 14 letého krysaříka ,zoubky čistíme pravidelně a udržují se a nemá zápach z tlamičky. Bohužel už je věku,kdy má problémy se zoubky.Udržují se přiměřeně věku.

Hana Organiščáková

Vaši zubní pastu používám pro svoje pejsky cca 2 roky, je super, moc jim chutná a zoubky mají krásné. Děkuji moc.

Blanka Belzová

Velmi dobrá pasta, používám bez kartáčku, pejskovi chutná. Děkuji moc

Dana Rozsypalová

Velmi, spokojenost má i pejska.

Danuše Kramolišová

WeDental je výborný. Psovi moc chutná a i zápach z úst se pomalu zmenšuje. Vřele doporučuji. 

Barbora Buzovská

Wedental používám u svých psů již několik let a jsem s ním spokojen

Petr Müller

WeDental enzimatická zubní pasta Tento produkt je zatím nejlepší zubní pastou, kterou jsme vyzkoušeli. Po odstranění zubního kamene u psa, jsme začali pravidelně používat a zhruba po půl roce je stav zubů pořád stejný, zubní kámen se nedělá. Navíc není problém ani s použitím této pasty, protože našemu psovi chutná, tak stačí dát na prst a potřít zuby. Za mě jednička!

Martina Kočová

Zakoupila jsem u vás We dental 100 ml pro psy. Jsem mile překvapená s účinností pasty.Doporučila jsem dalším majitelům pejsků.

Renáta Čepková

Zatim jsem pouzila pouze enzymatickou zubni pastu a spokojenost moje i pejska.

Eliška Bártová

Zatím používáme krátce, změnu zatím nepozoruji, s čumáčku je jí stále cítit stejně. Tak snad časem se to zlepší. Zoubky má veterinářem vyčištěné (ještě než se ke mně dostala z dočasky).

Hana Sommerová

Se zubni pastou od WePharm jsem já a hlavně moje psi 8.letá holčička naprosto spokojená, jakmile vidi kartáček a zubni pastu,lehá si a čeká. Čistíme už druhou dávkou a zoubky jsou čisté a hlavně z tlamy nezapachá. Děkuji Vám tento výrobek . Zdravim V. Ranglová‍♀️❤️

Vlasta Ranglova

S enzymatickou zubní pastou jsme velmi spokojená, pejskovi chutná a zubní kámen se netvoří.

Ivana Valešová

Ano, s produktem jsem spokojená. A co víc, spokojený je i můj pes a pasta mu chuná. Zápach z tlamky se zmenšil a plak se taky vytráci. Díky pasta je skvělá :-)

Vlasta Lickova

zatím spokojenost naše i naší fenky

Jana Dobrá

Zoubky krásné,usměv štastné kočičky vše díky Dr.Vet :-)

Maryna Řezníčková

Zubní pastu pro pejsky používáme stále, myslím, že chuť naši fence nevadí, ráno vždy dám trochu na tyčinku, ochotně si ji bere. S čištěním zubů mírně bojujeme, ale vyčistit zuby si nechá, byť s odporem zubní kámen je o trochu lepší, úplně nám tedy nezmizel, ale může to být i tím, že nečistíme zuby denně, ale jen asi třikrát týdně. Zubni pastu hodnotím kladně a ráda znovu koupím.

Magdalena Konopásková

Během krátké doby používání zmizel povlak ze zubů. Za mě super.

Vlaďka Zapletalová

Ano, s výrobkem jsem spokojená, zubní kámen se netvoří a zuby jsou bělejší.

Eva Novotná

Čistíme zuby denně a po týdnu čištění už vidím,že jsou zuby lepší.

Zdeňka Wimmerová

Dobrá pasta až na boj se psem

Ilona Bartoňová

dobré

Milan Volf

Dobrý den, nevěřila jsem,ale velké překvapení.Dala bych fotku,ale pejsek má siesta s páníčkem

Pavla Smrktová

Fence pasta chutná.I když je to zatím krátká doba,malé zlepšení je vidět.Bude to běh na delší trať.Fenka dva roky rostla jako dříví v lese a nakonec skončila s dalšími v útulku.

Světluška Královcová

Heidi chutná, ráda si zuby čistí. Používáme velmi krátce a zatím spokojenost.

Marcela Barešová

Hned po prvním použití přední zuby zbelely. Teď pracuji úspěšně na stolickach. Používám 14 dní a výsledek je opravdu viditelný.

Simona Koci

Chutná a zdá se, že opravdu funguje. Za nás spokojenost

Marie Bričová

Jediná pasta , která mojí čivavce opravdu pomohla , do týdne jí zmizel zánět a postupně potom i zubní kámen, jediný z 5 vyzkoušených past a kapek co nám opravdu pomohl, určitě objednáme znovu

Lenka Valachová

Jsem nadšená, wedento je opravdu účinný, děkuji,A.Mikulecka

Anna Mikulecka

Jsem překvapená jak to funguje. U staršího kocoura byl problém se zánětem dásní, ošetření u vet. problematické. PO užívání pasty již po týdnu výrazné zlepšení. Díky.

Marie Bartáková

Jsem spokojena

Olga Řípová

Jsem spokojená účinek je velmi dobrý, určitě budu objednávat jak nám dojde.

Dagmar Dočkalová

Jsem spokojená, pasta funguje

Gábina Strnišťová

Jsem spokojená. Rychlé dodání.

Marie Štenclova

Nakoupila jsem enzymatickou zubní pastu + šampon pro pejska. Oba výrobky jsou velmi kvalitní, každý den bez problému natřu pejskovi zuby a dásně a má krásné čisté zuby a příjemný dech. Stejně jsem velmi spokojená se šamponem, od té doby, co ho používáme se náš pejsek nedrbe a my nemusíme jezdit na kortikoidové injekce. Opravud jsme velmi s výrobky spokojená a určitě doporučuji.

Renata Macháňová

Jsem z produktem spokojený, naší Lilince pomáhá na zoubky... děkuji Vám je to dobrý přípravek i na veterině mi řekli, že tím nic nezkazím…

Jan Svoboda

Kdybych nebyla spokojená, tak objednání neopakuji. Díky, funguje to.

Jaroslava Tesařová

Koupila jsem už po druhé spokojenost.

hana horackova

Mame ho krátce, ještě nemůžu hodnotit. Ale vypadá, ze psum nevadí a to už je veliký plus

Irena Olbrichová

Máme už 2 balení a zuby jsou o mnoho lepší a dokonce to Lus i chutná. Doporučuji.

Miloslava Šuta

Maximální spokojenost, používáme opakovaně, doporučuji :) !!!!!!!!

Lucie Rathousová

Maximální spokojenost,po pár použitích zmizel zápach z tlamicky a zuby a dásně se lepší den ode dne...objednáno opakovaně...dekuji

Kateřina Herzánová

Maximální spokojenost,produkt skutečně funguje, je to skvělý produkt a pejskovi mimo jiné i chutná.Je vynikající na zubní plak, svěží dech.Rozhodně všem pejskům doporučuji.

Libuše Pozníčková

Moji psi jsou velmi spokojeni a moc jim chutná. Doufám, že se jim zoubky budou brzy bělat. Děkuji Sládková

Olga Sládková

Naprostá spokojenost

Zuzana Etrychová

Naprosto perfektní produkt. Psovi pasta asi chutná, neprotestuje, a hlavně mu přestalo páchnout z tlamy, po prvním dni používání.

Milena Farska

Naprosto perfektní,moje kočka to miluje a po každodenním používáním,je pach s tlamičky ????%lepsi a navíc ji moc chutná a je to jediná věc co jí na zoubky chutná a vyhovuje a má po ní větší chuť k jídlu.

Monika Horáková

Jsem velmi spokojena

Jana Zúberová

Pasta funguje od prvního dne - značně se snížil zápach z tlamičky a po týdnu používání vymizel. Rovněž tmavý povlak na zubech ustupuje. Pejskovi i pasta chutná.

Jana Šrámková

Pasta chutná,tak snad i pomáhá

Sylva Jedličková

Pejsek spokojený, čištění se nebrání:)

Iveta Schnidlerova

Pes i kocour pastu přijímají bez šklebení. Na hodnocení účinku ho používáme krátkou dobu.

Monika Kobrová

Pomalu ale jistě zubní kámen ustupuje a našeho starého jezevčíka už před ošetřením nemusím násilím tahat z pod gauče.

Svatava Vyhnálková

Pasta je asi moc dobrá, protože čivavy se olizují a ač nejsou vůbec zvyklé na čištění zubů,tak se do něj přímo hrnou.

Václava Šneibergová

Pasta psíkovi chutná a konečně si dá vyčistit zuby.

Hana Mohylová

Pastu mám podruhé a jsem spokojená! Rychlé dodání.

Stanislava Raunerová

Potíram 14 den a můžu říct že vidím rozdíl sice malí ale je to vidět.

Daniela Kolbabová

Použití zatím velmi krátce, pasta pejskovi chutná, uvidíme za pár týdnů.

Miloslav Čermák

Používáme zatím krátce , ale pejsek si nechává čistit zuby ochotně, ještě i po olizuje kartáček , takže pro něj jednoznačně přitažlivá chuť .Z tlamy nepáchne , i s bakteriemi si pasta evidentně poradí.

Eva Blažková

WeDental 100 ml 

"Zdravé zuby, šťastní mazlíčci"

Koupit
WeDental 100 ml

Video

Doplňkové parametry

Kategorie: WePharm pro psy a kočky
Hmotnost: 0.2 kg

WeDental

5
298x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BJ Avatar autora | 26.10.2023
Na zubech pejska jsou viditelné změny k lepšímu! Zatím nejlepší přípravek!
5
VM Avatar autora | 24.10.2023
Jsem spokojen,proto jej mám od vás asi už 6x
5
EB Avatar autora | 12.10.2023
Používáme zatím krátce , ale pejsek si nechává čistit zuby ochotně, ještě i po olizuje kartáček , takže pro něj jednoznačně přitažlivá chuť .Z tlamy nepáchne , i s bakteriemi si pasta evidentně poradí .
5
IS Avatar autora | 9.10.2023
Zatím nejlepší produk,jaký jsem použila. Psi se na čištění těší.
5
SJ Avatar autora | 8.10.2023
Pasta chutná,tak snad i pomáhá
5
MZ Avatar autora | 7.10.2023
Zatím používáme krátce,ale zmenšil se zápach z tlamy.
5
NE Avatar autora | 5.10.2023
Spokojenost
5
RH Avatar autora | 24.9.2023
Ano
5
LD Avatar autora | 18.9.2023
Velká spokojenost, používané sice zatím krátce ale zápach z tlamy psa je při pravidelném používání pryč.
5
JS Avatar autora | 17.9.2023
Snad funguje - používáme u sedmnáctileté kočky, zuby má po pastě lepší a voňavější.
5
Avatar autora | 15.9.2023
Velká spokojenost.
5
OS Avatar autora | 9.9.2023
Spokojená zatím používáme jen chvilku
5
IM Avatar autora | 2.9.2023
Super, pejsek snáší bez problémů
5
IB Avatar autora | 30.8.2023
Dobrá pasta až na boj se psem
5
Avatar autora | 29.8.2023
zatím nevím, ale chutná jí to a tolik jí nepáchne z tlamičky
5
PS Avatar autora | 22.8.2023
Dobrý den, nevěřila jsem,ale velké překvapení.Dala bych fotku,ale pejsek má siesta s páníčkem 😅😅😅
4
Avatar autora | 20.8.2023
Použití zatím velmi krátce, pasta pejskovi chutná, uvidíme za pár týdnů.
5
RP Avatar autora | 13.8.2023
Zatím nemohu posoudit používám krátce
5
JB Avatar autora | 20.7.2023
Velká spokojenost zuby se pejskovi hodně zlepšily
5
HM Avatar autora | 15.7.2023
Pasta psíkovi chutná a konečně si dá vyčistit zuby.
5
MM Avatar autora | 11.7.2023
Velka spokojenost,pejskovi pasta chutna,zoubky krasne bile.
5
NK Avatar autora | 10.7.2023
Ja jsem si objednala sprey ale poslali jste mi pastu.Takže ja moc spokojená nejsem .S pejskem docela bojuji při čištění.
5
DB Avatar autora | 6.7.2023
Velmi spokojená chválím
5
MT Avatar autora | 29.6.2023
Jsem spokojená, výrobek denně mažu fence na zoubky a při telefonické objednávce,byla paní velice milá a vstřícná.
5
AM Avatar autora | 28.6.2023
Vynikající pasta, žádná práce s kartackem a zoubky krásně bílé, děkuji pěkně
5
HH Avatar autora | 18.6.2023
Koupila jsem už po druhé spokojenost.
5
HO Avatar autora | 18.6.2023
Spokojenost.Čistíme zoubky a potíráme,pastu pejsek snáší.
5
JH Avatar autora | 12.6.2023
Používáme teprve krátce, ale zubní kámen se výrazně redukoval.
5
IO Avatar autora | 11.6.2023
Mame ho krátce, ještě nemůžu hodnotit. Ale vypadá, ze psum nevadí a to už je veliký plus
5
Avatar autora | 6.6.2023
Máme už 2 balení a zuby jsou o mnoho lepší a dokonce to Lus 🐕 i chutná. Doporučuji.
5
KB Avatar autora | 1.6.2023
Zatím nevím. Ale chutná jí to
5
ZW Avatar autora | 28.5.2023
Čistíme zuby denně a po týdnu čištění už vidím,že jsou zuby lepší.
5
MP Avatar autora | 24.5.2023
Velmi, při pravidelném používání je vidět rozdíl.
5
MT Avatar autora | 16.5.2023
Používám krátce, zatím nelze hodnotit.
5
Avatar autora | 11.5.2023
Je příliš brzo, abych mohla hodnotit.
5
Avatar autora | 9.5.2023
Jsem spokojena
5
AK Avatar autora | 8.5.2023
Velká spokojenost
5
MH Avatar autora | 30.4.2023
Naprosto perfektní,moje kočka to miluje a po každodenním používáním,je pach s tlamičky ????%lepsi a navíc ji moc chutná a je to jediná věc co jí na zoubky chutná a vyhovuje a má po ní větší chuť k jídlu.
5
PT Avatar autora | 30.4.2023
Zatím nemůžu produkt ohodnotit ale chci pochválit Dr.Vet za ochotu a vstřícnost při komplikacích s objednávkou a platbou z mé strany ????
5
Avatar autora | 26.4.2023
Jsem spokojená. Rychlé dodání.
5
KF Avatar autora | 25.4.2023
Velmi spokojena
5
ES Avatar autora | 22.4.2023
S produktem enzymatické pasty ve sprey na dásně a zuby u moji kočičky jsem velmi spokojena.
5
Avatar autora | 20.4.2023
Velká pochvala u veterináře + používám olejíček na zuby a dásně Dokonalá láska, všechno na 1*????????
5
IT Avatar autora | 17.4.2023
Zmizel zápach z tlamy a zuby jsou také lepší...Za mě perfektní ????
5
RP Avatar autora | 16.4.2023
zatím používám krátce, ale pejskové bez problémů si to nechají dát na zuby
5
JV Avatar autora | 15.4.2023
spokojenost, pomáhá
5
DK Avatar autora | 15.4.2023
Velmi, spokojenost má i pejska.
5
DG Avatar autora | 11.4.2023
Spokojenost.
5
MB Avatar autora | 10.4.2023
Chutná a zdá se, že opravdu funguje. Za nás spokojenost ????a????
5
MM Avatar autora | 7.4.2023
Velmi spokojená
5
MM Avatar autora | 6.4.2023
Dobrý den, zatím nevím, kocorci jej užívají týden a u MVDr. jsme ještě nebyli. Možnarová
5
EN Avatar autora | 5.4.2023
Ano, s výrobkem jsem spokojená, zubní kámen se netvoří a zuby jsou bělejší.
5
VH Avatar autora | 3.4.2023
Jsem velmi spokojená. Psům nevadí, chutná jim a dobře se aplikuje. Výsledky zatím přesně nevím, ale zdá se, že bude pomáhat. Aplikuji měsíc 1x denně.
5
MH Avatar autora | 3.4.2023
Velmi, používáme už dlouho
5
GS Avatar autora | 3.4.2023
Jsem spokojená, pasta funguje
5
JZ Avatar autora | 2.4.2023
Jsem velmi spokojena
5
HJ Avatar autora | 29.3.2023
Spokojená
5
Avatar autora | 27.3.2023
Rychlé dodání. Pasta kocourkům moc chutná.
5
Avatar autora | 15.3.2023
Používám krátce, ale už teď vidím zlepšení.
5
SV Avatar autora | 8.3.2023
Pomalu ale jistě zubní kámen ustupuje a našeho starého jezevčíka už před ošetřením nemusím násilím tahat z pod gauče.
5
VZ Avatar autora | 4.3.2023
Během krátké doby používání zmizel povlak ze zubů. Za mě super.
5
MB Avatar autora | 1.3.2023
Jsem překvapená jak to funguje. U staršího kocoura byl problém se zánětem dásní, ošetření u vet. problematické. PO užívání pasty již po týdnu výrazné zlepšení. Díky.
5
Avatar autora | 1.3.2023
Pasta funguje od prvního dne - značně se snížil zápach z tlamičky a po týdnu používání vymizel. Rovněž tmavý povlak na zubech ustupuje. Pejskovi i pasta chutná.
5
IZ Avatar autora | 1.3.2023
Zatím čistíme krátce malinko zoubky zbělali, ale co je hlavní ze jim není cítit z tlamičky.
5
MU Avatar autora | 18.2.2023
super a funguje
5
AM Avatar autora | 13.2.2023
Jsem nadšená, wedento je opravdu účinný, děkuji,A.Mikulecka
5
TK Avatar autora | 13.2.2023
Použitím pasty jde snáze seškrábat zubní kámen,za mne dobrý.
5
DK Avatar autora | 5.2.2023
Potíram 14 den a můžu říct že vidím rozdíl sice malí ale je to vidět.
5
JS Avatar autora | 5.2.2023
Jsem z produktem spokojený, naší Lilince pomáhá na zoubky... děkuji Vám je to dobrý přípravek i na veterině mi řekli, že tím nic nezkazím...
5
OS Avatar autora | 21.1.2023
Moji psi jsou velmi spokojeni a moc jim chutná. Doufám, že se jim zoubky budou brzy bělat. Děkuji Sládková
5
HH Avatar autora | 21.1.2023
jsme spokojeni,každý den čistíme.
5
ML Avatar autora | 18.1.2023
Zatím nevydím účinek tak uvydím později
5
NM Avatar autora | 18.1.2023
užíváme krátce,tak uvidíme
5
JB Avatar autora | 16.1.2023
Zatím spokojenost.Fence není již cítit z huby a hnědý povlak pomalu ustupuje.
5
AF Avatar autora | 15.1.2023
zatím spokojená, snad i Besinka,uvidíme časem, jak to bude fungovat
5
BK Avatar autora | 11.1.2023
Velmi spokojená.
5
Avatar autora | 9.1.2023
Velmi
5
HS Avatar autora | 9.1.2023
Zatím používáme krátce, změnu zatím nepozoruji, s čumáčku je jí stále cítit stejně. Tak snad časem se to zlepší. Zoubky má veterinářem vyčištěné (ještě než se ke mně dostala z dočasky).
5
DR Avatar autora | 4.1.2023
začali sme s užívaním, uvidíme, zdá sa mi, že kameň povolil
5
JD Avatar autora | 2.1.2023
zatím spokojenost naše i naší fenky
5
MJ Avatar autora | 31.12.2022
Zatím používáme krátce ale vypadá to, že pejsek už nemá zarudlé dásně
5
PM Avatar autora | 31.12.2022
OK
5
AK Avatar autora | 29.12.2022
Sice pouzivame kratce , ale psikovi jiz neni citit z tlamy takze zatim spokojenost
5
NK Avatar autora | 28.12.2022
Produkt nefunguje nepeni je poniceny teče s něho voda neda se stlacit velké zklamání nejraději bych to vrátila přišel poskozeny
5
IL Avatar autora | 12.12.2022
Zatím používáme krátce, ale zlepšení je vidět. Fence pasta chutná, drží bez problémů.
5
DM Avatar autora | 25.11.2022
Zoubky jsou náš každodenní "boj", ve kterém zatím vítězím. Proto jsme oba, pejsek i já spokojeni, že s enzymatickou pastou se plak čistí snadno a účinně. Děkuji.
5
PK Avatar autora | 19.11.2022
Zatím nemohu posoudit,máme krátkou dobu,psovi ale chutná,nijak se nebrání.Tak snad pomůže
5
SK Avatar autora | 14.11.2022
Fence pasta chutná.I když je to zatím krátká doba,malé zlepšení je vidět.Bude to běh na delší trať.Fenka dva roky rostla jako dříví v lese a nakonec skončila s dalšími v útulku.
5
MK Avatar autora | 4.11.2022
Pes i kocour pastu přijímají bez šklebení. Na hodnocení účinku ho používáme krátkou dobu.
5
Avatar autora | 3.11.2022
S produktem jsem opravdu moc spokojená doporučila jsem ve dvou skupinách pro pejsky na fcb.A i mim známým.????????????????????
5
VL Avatar autora | 1.11.2022
Ano, s produktem jsem spokojená. A co víc, spokojený je i můj pes a pasta mu chuná. Zápach z tlamky se zmenšil a plak se taky vytráci. Díky pasta je skvělá :-)
5
D Avatar autora | 31.10.2022
Používáme, pejskovi moc chutná a večer vždy čeká na čištění zubů. Nepáchne mu z tlamičky a i zoubky má čistější. Spokojenost.
5
HK Avatar autora | 29.10.2022
Super věc :0)
5
Avatar autora | 27.10.2022
+ Zatím to je týden,ale vypadá to že funguje

5
Avatar autora | 19.10.2022
Heidi chutná, ráda si zuby čistí. Používáme velmi krátce a zatím spokojenost.
4
Avatar autora | 19.10.2022
dobře se roztírá po zubech
5
Avatar autora | 19.10.2022
+ docela chutná, menší zápach z tlamy

5
LR Avatar autora | 18.10.2022
Maximální spokojenost, používáme opakovaně, doporučuji :) !!!!!!!!
5
JS Avatar autora | 17.10.2022
Velmi. Pejskovi pomáhá od oteklych dásní. Super.
5
KH Avatar autora | 9.10.2022
Maximální spokojenost,po pár použitích zmizel zápach z tlamicky a zuby a dásně se lepší den ode dne...objednáno opakovaně...dekuji
5
SK Avatar autora | 24.9.2022
Hned po prvním použití přední zuby zbelely. Teď pracuji úspěšně na stolickach. Používám 14 dní a výsledek je opravdu viditelný.
5
MP Avatar autora | 24.9.2022
Skvělá pasta, zatím nejlepší co jsme kdy měli.
5
LB Avatar autora | 18.9.2022
velmi spokojena, funguje, dásně se lepší a zuby se zbavují nánosu a plaku
5
Avatar autora | 17.9.2022
+ Opravdu funguje , mám radost , že se naší Amálce vyhne odstranění zubního kamene .

Doporučuji .
5
AB Avatar autora | 17.9.2022
Jsem velice spokojená. Už jsem objednala po druhé.
5
Avatar autora | 14.9.2022
+ Výhodná aplikace

5
JM Avatar autora | 8.9.2022
Zatím používám krátce,ale mojí fence již po krátkodobém používání neni tolik cítit z tlamky.
5
Avatar autora | 5.9.2022
Perfektně funguje. Viditelné výsledky. Zatím nejlepší, co můj pes měl.
5
AM Avatar autora | 31.8.2022
Používáme krátkou dobu,snad přijde změna.
5
Avatar autora | 31.8.2022
+ Funguje : ) Určitě doporučuji
+ žádná

5
DN Avatar autora | 30.8.2022
Používáme zatím velmi krátce, ale pejskovi chutná a nebrání se aplikaci. Věřím, že při delším užívání bude vidět zlepšení.
5
Avatar autora | 24.8.2022
+ Je vidět zlepšení zoubků zatím jsem spokojená

5
DD Avatar autora | 21.8.2022
Jsem spokojená účinek je velmi dobrý, určitě budu objednávat jak nám dojde.
5
LV Avatar autora | 20.8.2022
Jediná pasta , která mojí čivavce opravdu pomohla , do týdne jí zmizel zánět a postupně potom i zubní kámen, jediný z 5 vyzkoušených past a kapek co nám opravdu pomohl, určitě objednáme znovu
5
IV Avatar autora | 20.8.2022
Zatim jen malá změna, používám krátce.
5
ZK Avatar autora | 20.8.2022
spokojenost
5
JL Avatar autora | 20.8.2022
V pohodě
5
IV Avatar autora | 18.8.2022
S pastou na zuby jsu velmi spokojená, hlavně moje Jorkšírka. Asi ji chutná, protože pěkně drží a zuby si s ní nechá očistit. Hned, jak bude čas, tak se podívám, jaké další produkty od Vet bych si ještě objednala.I dodáním bylo rychlé .Přeji vám spousty dalších spokojených zákazníků.
5
HK Avatar autora | 3.8.2022
Vše v pořádku
5
SR Avatar autora | 30.7.2022
Pastu mám podruhé a jsem spokojená! Rychlé dodání.
5
VM Avatar autora | 17.7.2022
Spokojeni s rychlou dodávkou i s produktem.mám jej po 3
5
JM Avatar autora | 5.6.2022
Spokojenost
5
AB Avatar autora | 3.6.2022
Jsem velmi spokojená. Určitě budu objednávat další
5
MV Avatar autora | 3.6.2022
zatim jen malá změna
5
Avatar autora | 20.5.2022
spokojenost
5
Avatar autora | 16.5.2022
Používáme zatím jen chvilku
5
Avatar autora | 16.5.2022
Používáme zatím jen chvilku
5
JT Avatar autora | 16.5.2022
Kdybych nebyla spokojená, tak objednání neopakuji. Díky, funguje to.
5
LB Avatar autora | 28.4.2022
Zatím užíváme asi měsíc, takže ještě nemohu objektivně hodnotit. Ale věřím, že to bude účinkovat. Jinak bych si neobjednal další dvě balení.
5
IS Avatar autora | 19.4.2022
Pejsek spokojený, čištění se nebrání:)
5
ZE Avatar autora | 10.4.2022
Naprostá spokojenost
5
PM Avatar autora | 4.4.2022
OK
5
ZS Avatar autora | 28.3.2022
Spokojena jsem já i pejsek. Dokoupila jsem si jednorázové čistící utěrky VET´S BEST pro psy a čištění zoubků je zábava.Stačí nanést opravdu jen malou trošku pasty na ubrousek a krouživýmy pohyby v tlamičce zoubky očistit.
5
ML Avatar autora | 26.3.2022
Super
5
TT Avatar autora | 9.3.2022
Zatím zkouším a vypadá to slibně
5
HO Avatar autora | 8.3.2022
Velice dobre
5
GI Avatar autora | 8.3.2022
Velmi
5
ZP Avatar autora | 24.2.2022
zatím je brzo až po čase
5
Avatar autora | 22.2.2022
+ pejskovi pasta chutná a nechá si čistit zuby

WePharm WeDental doporučuji pro péči o zuby pejsků
5
LT Avatar autora | 21.2.2022
Velmi kvalitní a jsem spokojená s produktem
5
LJ Avatar autora | 19.2.2022
zatím spokojena uvidíme dál používáme chvilku
5
IH Avatar autora | 15.2.2022
používáme zatím krátko
5
JG Avatar autora | 12.2.2022
Používáme krátce, produkt přijímá lépe, než ty předešlé, od jiného výrobce.
5
Avatar autora | 8.2.2022
Pasta je asi moc dobrá, protože čivavy se olizují a ač nejsou vůbec zvyklé na čištění zubů,tak se do něj přímo hrnou.
5
AM Avatar autora | 7.2.2022
používám jen krátce, ale funguje to
5
Avatar autora | 5.2.2022
Výrobek skvěle funguje.
5
Avatar autora | 30.1.2022
Na hodnocení zatím krátká doba, ale chutná.
5
VM Avatar autora | 18.1.2022
Kupujeme to již po čtvrté a jsme spokojeni,doufám že náš bavlníček také
5
SK Avatar autora | 12.1.2022
Používám zatím krátce ale změna je již patrná.pouzivam pro pejska i kocicku
5
KK Avatar autora | 29.12.2021
zatím trochu bojujeme s podáváním, naše jorkširky jsou asi víc mlsné, užíváme chvilku, po ultrazvukovém čištění zoubků, abychom je udržely v pořádku
5
DD Avatar autora | 21.12.2021
Pomohl nám a naší fence chutnal
5
MH Avatar autora | 3.12.2021
Spokojená, kočičce chutná, dávám na pacičku.
5
MV Avatar autora | 9.11.2021
dobré
5
ŠM Avatar autora | 8.11.2021
Užíváme zatím chvilku
5
FJ Avatar autora | 4.11.2021
Výborné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.