Velká vánoční akce 3+1 na značku WePharm

Speciální vánoční nabídka
AKCE 3+1 WEPHARM

stomek_modry-1

  Akce 3+1. Kupte přesně čtyři  produkty od značky WePharm

a ten nejlevnější máte zdarma.

Společnost WePharm v Česku odstartovala vánoční akci 3+1. Pokud si od 15. prosince až do konce roku na webových stránkách www.drvet.cz koupíte přesně čtyři produkty značky WePharm, zaplatíte pouze tři. Ten nejlevnější máte zdarma.

A jak akci využít? 

Při nákupu libovolné kombinace 4 označených produktů značky WePharm obdržíte nejlevnější z nich v košíku ZDARMA. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit info@drvet.cz nebo tel.: 775 593 101 nebo 775 939 101.

 

Kombinacím produktů se meze nekladou. Navíc se můžete na koupi tří produktů domluvit v rodině nebo s kamarády a sloučit čtyři produkty do společné objednávky ????

NAŠE TOP NABÍDKA

WeDental

Nejpokročilejší enzymatická orální pasta s účinkem proti bakteriím a zubnímu kameni, která přispívá k dobré ústní hygieně a celkovému zdraví. Aktivně útočí na bakterie odpovědné za tvorbu bakteriálního plaku kombinací efektu přírodních enzymů, abrazivního křemičitého systému a ionů zinku. Pasta se nanáší přímo na zuby nebo packu, tak aby si zvíře pastu olízalo. Chutná kuřecí příchuť.

Koupit hned

WEBIOTIC FAST

První pomoc při trávicích potížích.

Poskytuje kombinaci adsorbentů, probiotik, prebiotik a imunostimulantů. Podporuje funkci trávicí soustavy s maximální účinností a ochranou.

Koupit hned

WECALM

Unikátní produkt pro řešení stresových situací. Doporučuje se užívat v případě enviromentálního stresu, při bouřkách, ohňostrojích, separaci, cestování, ubytování v psím hotelu a při nežádoucím chování.

Koupit hned

WEJOINT PLUS

Představuje nejúčinnější léčbu kloubů.
Jeho použitím dochází k posílení kloubů, zastavení degenerativních změn, rychlé regeneraci a odstranění bolesti i zánětu kloubů 

Koupit hned
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.