WeJoint plus - střední plemena 10 - 25 kg Komplexní kloubní výživa

Kód: 251/34
638 Kč 570 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Výživový doplněk pro psy a kočky, vyvinutý pro zajištění podpory ve výživě a posílení zdravých kloubů. Doporučuje se pro mladá a rostoucí zvířata, zvířata s vysokou fyzickou aktivitou a při jakémkoliv onemocnění kloubů (zánětlivé, traumatické, degenerativní nebo při nepohyblivosti kloubů). WeJoint® Plus kombinuje působení vice komponentů, což má za následek kompletní přístup k léčbě kloubní patologie. Doporučení platí také pro mladá a rostoucí zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ScreenMaster-22-10-18-09-14-21

Výživový doplněk pro psy a kočky, vyvinutý pro zajištění podpory ve výživě a posílení zdravých kloubů. Doporučuje se pro mladá a rostoucí zvířata, zvířata s vysokou fyzickou aktivitou a při jakémkoliv onemocnění kloubů (zánětlivé, traumatické, degenerativní nebo při nepohyblivosti kloubů). WeJoint® Plus kombinuje působení vice komponentů, což má za následek kompletní přístup k léčbě kloubní patologie. Doporučení platí také pro mladá a rostoucí zvířata.

 

Balení: 30 tablet pro malé, střední nebo velké plemeno

Určeno pro: psy a kočky
Složení--WeJoint-Plus

WeJoint® Plus garantuje v každém výrobku posílení kloubů, regenerační účinek, stejně jako kontrolu bolesti a zánětu.

Kloubní patologie má vysokou incidenci. Může vyplývat z velkého přetížení zdravých kloubů nebo při normálním zatížení predispozičního kloubu.

Správný přístup, ať už preventivní nebo léčebný, umožňuje obnovit kvalitu života nebo prevenci rozvoje kloubní patologie u zvířat. Klíčovým faktorem je užívání prokazatelně kvalitních chondroprotektiv.

 KloubWeJoint® Plus má vyšší a lepší kontrolu účinnosti při zánětu a bolesti.

Kloubní plochy jsou pokryty chrupavkou, která je zodpovědná za absorbci nárazů, usnadňuje (pohyb) klouzání a je nezbytná pro tvorbu a růst dlouhých kostí. Chrupavka se skládá z chondrocytů a extracelulární matrix.

Chondrocyty jsou zodpovědné za tvorbu částí chrupavky, a to kolagenu a matrix proteoglykanů. Synoviální membrána produkuje synoviální tekutinu s viskoelastickou a lubrikační charakteristikou.

Správná funkce tohoto komplexu udržuje klouby zdravé a funkční. Jakmile zánět vznikne, zánětlivé mediátory a enzymy spouštějí negativní proces, dochází ke snížení tvorby strukturálních částí chrupavky a podporují její degradaci. Tento proces vede ke ztrátě pružnosti kloubů a vysoké bolestivosti.

Je nezbytné zastavit tento proces degradace a zánět, stejně jako bolest, což vede ke zvýšení kvality života zvířete.

WeJoint® Plus kombinuje působení vice komponentů, což má za následek kompletní přístup k léčbě kloubní patologie. Doporučení platí také pro mladá a rostoucí zvířata.
ScreenMaster-22-10-18-09-14-49

GLUCOSAMIN HYDROCHLORID

Je nepostradatelný pro syntézu glykosaminoglykanů, částí chrupavky a synoviální tekutiny. Umožňuje zvýšenou pohyblivost, pružnost a nosnou kapacitu kloubních struktur. Forma hydrochloridu má vyšší biologickou dostupnost.

HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS – ČERTŮV DRÁP - (Standartizovaný purifikovaný extract)

Má protizánětlivý a analgetický účinek zejména při léčbě bolestivých manifestacích kloubu. Studie ukazují, že inhibuje metabolismus kyseliny arachidonové, cyclooxygenázu(COX) a lipoxygenázu(LOX), redukuje produkci eicosanoidů, jako jsou prostaglandiny. Pokud jde o inhibici COX, tak harpagofyt inhibuje COX-2, ale ne COX-1, což vysvětluje jeho vysokou toleranci a snížení vedlejších účinků na rozdíl od NSAIDs, které inhibují obě formy enzymu.

CHONDROITIN SULFAT

Podporuje syntézu glykosaminoglykanů v chondrocytech, které poskytují chrupavce schopnost absorbovat náraz. Dále udržuje rovnováhu a obsah vody v chrupavce, a spolu s kolagenem zajišťuje pevnost v tahu. Také má funkci udržovat synoviální tekutinu tekutou a zdravou.

METHYL SULPHONYL METHANE (MSM)

Je schopen snižovat a kontrolovat bolest v důsledku procesů nemoci. Umožňuje zvýšenou pohyblivost kloubů a poskytuje jasné zlepšení kvality života.

KRILLOVÝ OLEJ

Krillový olej obsahuje nejčistší  esenciální bioaktivní mastné kyseliny  - Omega 3 – kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina doxosahexaenová(DHA) – s prokázanou účinností v oblasti kontroly a významu protizánětlivých léčiv (cytokiny a leukotrieny) a genetiky COX-2. Obsahuje také Astaxantin, který je nejsilnějším antioxidantem z řady karotenoidů, s protizánětlivých a analgetickým účinkem.

VITAMIN C

Primární antioxidant v těle. Kyselina askorbová neutralizuje účinky volných radikálů v kloubech. Hraje také významnou roli jako metabolický kofaktor v kloubních procesech.

SÍRAN ZINEČNATÝ

Klíčový stopový prvek stravy, nezbytný pro enzymatické procesy v celém těle. Je zvlášť důležitý při tvorbě chrupavky.

KOLAGEN TYPU II

Kolagen má strukturální roli v kloubech, je hlavní složkou chrupavky. Kolagen typu II má specifickou schopnost v kloubech, snižuje zánět, stejně jako degradaci kolagenu v kloubu.  Přítomnost kolagenu typu II vede ke snížení imunitní odpovědi a expresi kolagenázy, zodpovědné za destruktivní cyklus chrupavky.

MANGAN

Tento stopový prvek je nejběžnějším kofaktorem pro glycosyltransferázy, základní enzymy v syntéze proteoglykanů, nezbytných k tvorbě chrupavky a kostí.

5
44x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 14.6.2023
Bereme krátce, ale chůze o malinko lepší.
5
MS Avatar autora | 16.5.2023
Velká spokojenost pes samojed 15.let chodí velmi dobře.mohu jenom doporučit.
5
AT Avatar autora | 12.4.2023
Zatím nic moc. Bereme krátce
5
MP Avatar autora | 31.3.2023
Přípravek funguje 11-ti letý staffbul pohybově bez problémů ,užíváme dlohodobě.
5
IV Avatar autora | 3.11.2022
pes lépe spolkne tyto prášky než emulzi, kterou jsme používali předtím,než jsme se o DrVet dozvěděli.na jiné hodnocení je ještě brzy
5
JM Avatar autora | 7.10.2022
Naprostá spokojenost. Mám 11 ti letou fenku ČF,která má cca 3 roky problém s kyčelnim klubem a v poslední době,měla citlivou páteř. Používám delší dobu Apto flex,na který jsem nenechala nikdy dopustit,ale přišlo mi,že už nefunguje. Od Dr. Vet mi přišla nabídka na tyto prášky a tak jsem si řekla,že to vyzkouším. Po cca 4 dnech jsem viděla změnu. I když jsou tyto prášky dražší,tak doopravdy pomůžou. Vřele doporučuji!!!
5
JD Avatar autora | 22.8.2022
Maximální spokojenost a rychlé doručení
5
DB Avatar autora | 5.8.2022
Dobrý den,s doplňkem jsem velmi spokojená, jen mě překvapila moje objednávka, protože jsem si podle vaší akční nabídky 3+1 objednala 3 balení,ale 1 zdarma jsem nedostala.prosím o opravu akce na vašich stránkách,děkuji ????
5
Avatar autora | 3.6.2022
Zatím nemůžu hodnotit,užíváme druhý týd6
5
JD Avatar autora | 22.3.2022
Velmi spokojena,rychlé dodání i cenová akce.Doporučuji
5
EM Avatar autora | 14.3.2022
Jsem nevěřící Tomáš,ale tady jsem se presvědčila,že to opravdu funguje.Děkuji spolu s Maxíkem.
5
JG Avatar autora | 19.2.2022
Pejsek společně s granulema, svoji dávku denně spořádá - bez protestu. Takže spokojenost, zatím krátká doba na posouzení.
5
DH Avatar autora | 12.11.2021
Myslím, že viditelně pomáhá udržovat stav.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.