WeJoint plus pasta 30 ml

Kód: 723
493 Kč 440 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Výživový doplněk pro psy a kočky, vyvinutý pro zajištění podpory ve výživě a posílení zdravých kloubů. Doporučuje se pro mladá a rostoucí zvířata, zvířata s vysokou fyzickou aktivitou a při jakémkoliv onemocnění kloubů (zánětlivé, traumatické, degenerativní nebo při nepohyblivosti kloubů). WeJoint® Plus kombinuje působení vice komponentů, což má za následek kompletní přístup k léčbě kloubní patologie. Doporučení platí také pro mladá a rostoucí zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WeJoint plus pasta

Chutná pasta

Jedná se o výživový doplněk pro psy a kočky vyvinutý na podporu výživy a posílení zdraví kloubů

Doporučuje se mladým a fyzicky velmi aktivním zvířatům a při jakémkoli onemocnění kloubů (zánětlivém, traumatickém, degenerativním nebo při nepohyblivosti kloubů).

Užití:

 • Podávejte 1 ml denně na každých 10 kg zvířete.
 • U zvířat nad 40 kg nepřekračujte celkovou dávku 4 ml denně.
 • Dávkujte pomocí injektoru s dávkovačem.
WeJoint plus pasta 30 ml

WeJoint® Plus kombinuje působení vice komponentů, což má za následek kompletní přístup k léčbě kloubní patologie. Doporučení platí také pro mladá a rostoucí zvířata.

WeJoint® Plus garantuje v každém výrobku posílení kloubů, regenerační účinek, stejně jako kontrolu bolesti a zánětu.

Kloubní patologie má vysokou incidenci. Může vyplývat z velkého přetížení zdravých kloubů nebo při normálním zatížení predispozičního kloubu.

Správný přístup, ať už preventivní nebo léčebný, umožňuje obnovit kvalitu života nebo prevenci rozvoje kloubní patologie u zvířat. Klíčovým faktorem je užívání prokazatelně kvalitních chondroprotektiv.

WeJoint® Plus má vyšší a lepší kontrolu účinnosti při zánětu a bolesti.

Kloubní plochy jsou pokryty chrupavkou, která je zodpovědná za absorbci nárazů, usnadňuje (pohyb) klouzání a je nezbytná pro tvorbu a růst dlouhých kostí. Chrupavka se skládá z chondrocytů a extracelulární matrix.

Chondrocyty jsou zodpovědné za tvorbu částí chrupavky, a to kolagenu a matrix proteoglykanů. Synoviální membrána produkuje synoviální tekutinu s viskoelastickou a lubrikační charakteristikou.

Správná funkce tohoto komplexu udržuje klouby zdravé a funkční. Jakmile zánět vznikne, zánětlivé mediátory a enzymy spouštějí negativní proces, dochází ke snížení tvorby strukturálních částí chrupavky a podporují její degradaci. Tento proces vede ke ztrátě pružnosti kloubů a vysoké bolestivosti.

Je nezbytné zastavit tento proces degradace a zánět, stejně jako bolest, což vede ke zvýšení kvality života zvířete.

WeJoint plus pasta 30 ml

Pasta WeJoint® Plus by měla být podávána přímo do tlamy zvířete podle doporučení veterináře.

Při akutních problémech nebo na začátku léčby je možné doporučenou denní dávku zdvojnásobit po dobu 15 dnů.

Balení: 30 ml

Určeno pro: psy a kočky

WeJoint plus pasta 30 ml

Na 1 ml pasty:

 • Glukosamin hydrochlorid: 125 mg
 • Nativní kolagen typu II: 10 mg
 • Chondroitin sulfát: 50 mg
 • Methylsulfonylmethan (MSM): 30 mg
 • Krilový olej: 20 mg
 • Harpagophytum Procumbens (Standardizovaný čištěný extrakt): 0,8 mg
 • Vitamín C: 22 mg
 • Síran zinečnatý / Zinek: 9,13/3,32 mg
 • Síran manganatý / Mangan: 3,1/1,0 mg

WeJoint plus pasta 30 ml

GLUCOSAMIN HYDROCHLORID

Je nepostradatelný pro syntézu glykosaminoglykanů, částí chrupavky a synoviální tekutiny. Umožňuje zvýšenou pohyblivost, pružnost a nosnou kapacitu kloubních struktur. Forma hydrochloridu má vyšší biologickou dostupnost.
WeJoint plus pasta 30 ml

HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS – ČERTŮV DRÁP - (Standartizovaný purifikovaný extract)

Má protizánětlivý a analgetický účinek zejména při léčbě bolestivých manifestacích kloubu. Studie ukazují, že inhibuje metabolismus kyseliny arachidonové, cyclooxygenázu(COX) a lipoxygenázu(LOX), redukuje produkci eicosanoidů, jako jsou prostaglandiny. Pokud jde o inhibici COX, tak harpagofyt inhibuje COX-2, ale ne COX-1, což vysvětluje jeho vysokou toleranci a snížení vedlejších účinků na rozdíl od NSAIDs, které inhibují obě formy enzymu.
WeJoint plus pasta 30 ml

 CHONDROITIN SULFAT

Podporuje syntézu glykosaminoglykanů v chondrocytech, které poskytují chrupavce schopnost absorbovat náraz. Dále udržuje rovnováhu a obsah vody v chrupavce, a spolu s kolagenem zajišťuje pevnost v tahu. Také má funkci udržovat synoviální tekutinu tekutou a zdravou.
WeJoint plus pasta 30 ml

METHYL SULPHONYL METHANE (MSM)

Je schopen snižovat a kontrolovat bolest v důsledku procesů nemoci. Umožňuje zvýšenou pohyblivost kloubů a poskytuje jasné zlepšení kvality života.
WeJoint plus pasta 30 ml

KRILLOVÝ OLEJ

Krillový olej obsahuje nejčistší  esenciální bioaktivní mastné kyseliny  - Omega 3 – kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina doxosahexaenová(DHA) – s prokázanou účinností v oblasti kontroly a významu protizánětlivých léčiv (cytokiny a leukotrieny) a genetiky COX-2. Obsahuje také Astaxantin, který je nejsilnějším antioxidantem z řady karotenoidů, s protizánětlivých a analgetickým účinkem.
WeJoint plus pasta 30 ml

VITAMIN C

Primární antioxidant v těle. Kyselina askorbová neutralizuje účinky volných radikálů v kloubech. Hraje také významnou roli jako metabolický kofaktor v kloubních procesech.
WeJoint plus pasta 30 ml

SÍRAN ZINEČNATÝ

Klíčový stopový prvek stravy, nezbytný pro enzymatické procesy v celém těle. Je zvlášť důležitý při tvorbě chrupavky.
WeJoint plus pasta 30 ml

KOLAGEN TYPU II

Kolagen má strukturální roli v kloubech, je hlavní složkou chrupavky. Kolagen typu II má specifickou schopnost v kloubech, snižuje zánět, stejně jako degradaci kolagenu v kloubu.  Přítomnost kolagenu typu II vede ke snížení imunitní odpovědi a expresi kolagenázy, zodpovědné za destruktivní cyklus chrupavky.
WeJoint plus pasta 30 ml

MANGAN

Tento stopový prvek je nejběžnějším kofaktorem pro glycosyltransferázy, základní enzymy v syntéze proteoglykanů, nezbytných k tvorbě chrupavky a kostí.

Recenze

výborný,rychlý účinek

Wendy

Super

Barbora Majerova

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro kočky
Hmotnost: 0.2 kg
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
W Avatar autora | 12.5.2023
výborný,rychlý účinek
5
BM Avatar autora | 22.11.2022
Super

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.